YERELGÜÇ/BURCU TUNÇ

CHP Ödemiş İlçe Başkanı Mustafa Turan burada yaptığı açıklamada, “Memleket Partisi Genel Başkanı Sayın Muharrem İnce Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildiğini açıkladıktan sonra farklı yerlerde farklı destekler ve katılımlar olmaya başladı. Memleket Partisi Ödemiş İlçe Başkan Yardımcısı Ferhat Oğuz ve Ödemiş Gençlik Kolları Üyesi  Nazmi Can Uygun bugün aramıza katılmak üzere geldiler. Teşekkür ediyor hoş geldiniz diyorum” dedi.

Seçimin ardından ilk istifa eden isim o oldu Seçimin ardından ilk istifa eden isim o oldu

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ise, “Ülkemiz büyük bir değişme doğru adım atıyor. Yarın yapılacak seçimlerin ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Geçmişten beri beraber olduğumuz, beraber yol yürüdüğümüz değerli kardeşlerimizin aramıza katılmasından dolayı çok mutluyuz. Yarın akşam saatlerinde 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçilmesiyle birlikte yeni bir süreç başlayacak. Herkes sevdiği, gönül verdiği yerde buluşuyor. Kendilerine bu destekleri için teşekkür ediyor yürekten kutluyorum” dedi.

Memleket Partisi Ödemiş İlçe Başkan Yardımcısı Ferhat Oğuz ise “Büyük umutlarla yola çıkmıştık. Büyük zorluklarla gönüllülük esasına dayalı olarak ülkemize hizmet etmeye çalıştık. Fakat genel başkanımız Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildi. Partimizden istifa ederek CHP’ne katılmaya karar verdik” dedi.