Ziyarette, yerel seçimlerle ilgili önemli konuların ele alındı.

Başkan Nihat Koç ve beraberindekiler geçtiğimiz günlerde Ankara’ya çıkarma yaparak partinin Genel Merkezine gitti. 

Burada Muharrem İnce’yi ziyaret eden Memleket Partililer Yerel seçimlerle ilgili konuları ele aldı. Uzunca bir süre Genel Merkezde kalan başkan Nihat Koç, ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, “Yerel seçimlere kısa bir süre kaldı, bizde Tire İlçe teşkilatı olarak Ankara’da Genel başkanımızı ziyaret ederek seçimlerle ilgili istişarelerde bulunduk. İlerleyen günlerde Genel Başkanımızın talimatlarıyla Tire’de nasıl bir yol haritası izleyeceğimizin kararını vereceğiz. Memleket Partisi olarak Tire’de güzel şeylerin olacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Yerel seçimlere kısa bir süre kala başkan Nihat Koç’un gerçekleştirmiş olduğu ziyaret, akıllara Memleket Partisi’nin Tire’de kendi adayını mı çıkaracağı sorularını da getirdi.

Demokrat Parti Ödemiş’te değişim rüzgarı Demokrat Parti Ödemiş’te değişim rüzgarı

GELECEĞE İZ BIRAKACAK BİR ADAY CEVABI GELDİ

Konu ile ilgili olarak başkan Nihat Koç’a ilettiğimiz, “Memleket Partisi Tire’de kendi adayını mı çıkaracak? Tire’deki aday siz mi olacaksınız?” sorusuna başkan Nihat Koç sessiz kalarak, önümüzdeki günlerde Genel Başkanımızın talimatlarıyla gerekli adımları atacağız ve eğer kendi adayımızı çıkarırsak “geleceğe iz bırakacak bir aday çalışmaları içinde olacaklarını belirtmekle yetindi.

Editör: Tutku İç