DEMOKRAT PARTİ ÖDEMİŞ’TE BAYRAMLAŞMA DEMOKRAT PARTİ ÖDEMİŞ’TE BAYRAMLAŞMA

Ödemiş Kültür Merkezinde yapılan 28. Yıl kutlamasına Antika Gayrimenkul Yapı sahibi ve Aris Medya ortaklarından Recep Yılmaz çiçek gönderdi. Kutlamaya Yeni İzmir Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sonerhan Önal, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, Emekli Başkonsolos Ülkü Başsoy, Liftron Mühendislik sahibi Ozan Yüksel ve jüri üyeleri, yazar Devrim Kasap, Ruhi Ödev ve İbrahim Boyacı katıldı. 
Kutlama Aris Medya yönetim kurulu başkanı İsmail Atahan Keçeci’nin konuşmasıyla başladı. Belediye Başkanı, Ödemiş Kaymakamı, Ülkü Başsoy ve değerli jüri üyelerimiz gazetenin 28. Yılını kutladılar ve gençler için düzenlenen fotoğraf yarışmasının öneminden bahsettiler.


İsmail Atahan Keçeci konuşmasında, “Kurulduğu ilk günden bu yana Küçük Menderes Havzasında ilkeli haberciliğin sesi olan Küçük Menderes Gazetesi yıllara meydan okuyarak doğrunun ve hakikatin peşinden koşmuş ve 28 yıllık bu süreçte, değişen güncel ve siyasal olayların etkisinde kalmadan tarafsız yayımcılığın öncüsü oldu. Güncel, siyasal, ekonomi ve spor başta olmak üzere havzanın günlük gelişmelerini okuyucusuyla buluşturan gazetemiz güçlü yazar kadrosuyla da alanında söz sahibi oldu. Okuyucusuna en hızlı ve doğru haberi ulaştırmak için her biri alanında uzman ve tecrübeli olan çalışanlarıyla, değişen zamana ve teknolojiye ayak uydurarak, vizyonunu sürekli geliştiren gazete çağdaş grafik tasarımlarıyla fark yaratıp, gece gündüz hakikatin peşinde koşuyor. Torbalı’dan Beydağ’a, Ödemiş’ten Tire’ye, Bayındır’dan Kiraz’a kadar yerel haberlerin nabzını tutan Küçük menderes Gazetesi Ege bölgesindeki tüm gelişmeleri okuyucusuna sıcağı sıcağına aktarmaktadır. Bölgesinde sosyal sorumluluk projelerine hiçbir zaman duyarsız kalmayan Küçük Menderes Gazetesi toplumsal farkındalık oluşturma adına birçok projeye imza atmış olup, bugün de 28. Yaş gününde 18 yaş altı gençleri sanata ve spora yönlendirmek adına “Genç Gözler Fotoğraf Yarışması’nı gerçekleştirdi” dedi.

İsmail Atahan Keçeci düzenlenen Genç Gözler fotoğraf yarışmasında ödül kazanan gençleri açıkladı. Yarışmanın üçüncüsü, Rabia Çetintaş oldu. İkincisi Hüseyin Alp Ertürk ve birincisi Fatmanur Küçüksolak oldu. Mansiyon ödülleri kazananları ise, Ayça Keskin, Birce Ecevit, Melih Açar, Sadık Ayaz Büker, Yağmur Can, Tuğba Nazlı Bölük, Hüseyin Alp Ertürk, Mert Uyar, Muammer Pehlivan, Muammer Erkul, Çağan Gezgen, Alp Turan Can ve Gökhan Tırpancı oldu.

Editör: Tutku İç