YEREL GÜÇ/BURCU TUNÇ

Komagene Çiğ Köfte markasının bir şubesi daha Ödemiş’te Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No:48 adresinde hizmete girdi.

Genç girişimciler Eray Çolak ve Hüseyin Duyum’un birlikte açtığı şubenin açılışına Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, İzmir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ve Ödemiş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kocaağa , iş yeri sahiplerinin aileleri ve vatandaşlar katıldı.

Ödemiş Belediyesi’nde Bayramlaşma Ödemiş Belediyesi’nde Bayramlaşma

Açılışta bir konuşma yapan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “Bir duyum aldık. Eray ve Hüseyin böyle güzel bir girişimde bulunmuşlar. Çok güzel ve hareketli bir noktada açılan bu ekmek kapısına bereketler diliyoruz. Pandemi döneminde pek çok ekmek kapısı kapandı. Şimdi yeni ekmek kapılarının açılıyor olması bizleri çok mutlu ediyor. Yeni işyerlerinin Eray ve Hüseyin kardeşlerimize ayrıca Ödemişli hemşerilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum “ dedi.

İşyeri sahiplerinden Eray Çolak “Ödemiş’e 2.şubemizi açtık. Çok mutlu ve gururluyuz. Hemşerilerimize daha iyi hizmet verebilmek için elimizden gelenin daha fazlasını yapacağız. Bu bölgede okulların olması nedeniyle buranın böyle bir yere ihtiyacı olduğunu düşündük ve yeni şubemizi buraya açmaya karar verdik. Ayrıca her ayın 15’inde % 50 indirim kampanyamız vardır“ dedi.
 

Editör: Tutku İç