KİRAZ, BEYDAĞ VE BAYINDIR'DA 19 MAYIS KUTLANIYOR KİRAZ, BEYDAĞ VE BAYINDIR'DA 19 MAYIS KUTLANIYOR

Buzağı ve Düve Güzellik Yarışması’nın yem sponsorluğunu 1 Eylül Yem Süt Hırdavat Çiftlik Market üstlendi.

Kiraz Belediyesi’nin 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında Buzağı ve Düve Güzellik Yarışması Koru Otel Çamlık’ta yapıldı. Dereceye giren buzağı ve düvelerin ödülleri için 1 Eylül Yem Süt Hırdavat Çiftlik Market sponsor oldu. 

Buzağı güzellik yarışmasında Anıl Çalışkan'ın birinci olan buzağısına 15 çuval süt yemi ve ikinci olan buzağısına 10 çuval süt yemi verilirken Emre Uysal’ın  üçüncü olan buzağısına 5 çuval süt yemi ödülü verildi. 

Düve güzellik yarışmasında birinci olan Anıl Çalışkan’ın düvesine 15 çuval süt yemi, ikinci olan Emre Uysal’ın düvesine 10 çuval süt yemi, üçüncü olan Süleyman Çoban’ın düvesine ise 5 çuval süt yemi  1 Eylül Yem Süt Hırdavat Çiftlik Market tarafından verildi. 

1 Eylül Yem Süt Hırdavat Çiftlik Market yarışma ile ilgili sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri için yapılan Buzağı ve Düve Güzellik Yarışması’nda derece alan üreticilerimize hayırlı uğurlu olsun. Her zaman üreticilerimizin ve üretimin yanındayız. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun” dedi.
 

Editör: Tutku İç