HABER/ BURCU TUNÇ

Kirazlı vatandaşların uğrak yeri olan İğdeli Kooperatifi’nin marketlerinin satış danışmanı Şakir Burak Yüksel Yerel Güç’e yaptığı açıklamalarda “2 adet İğdeli, 1 adet Çayağazı, 1 adet Kiraz merkez, 1 adet Örencik, 1 adet Sırımlı, 1 adet Sarısu olmak üzere Kiraz ve çevresinde toplam 7 marketle hizmet veriyoruz. Süt toplama merkezi, yem deposu ve satış noktalarımız olmak üzere Kirazlı vatandaşlarımıza kooperatifimizin sağladığı her fırsatı ulaştırmaya çalışıyoruz. Fiyatları olabildiğince dibe indirerek en uygun fiyatlar üzerinden vatandaşlara satış yapıyoruz. 

OSKAR ÖDÜLLÜ PEYNİR

Marketlerimizde başta bin 400 firmanın içinden Tarım Oskar Ödülü’nü alan tulum peynirimiz olmak üzere, tost peyniri, beyaz peynir, lor peyniri çeşitleri ve tereyağı gibi sağlıklı ve organik ürünlerin satışını yapıyoruz. Gıda güvenliğine dikkat ediyor ve vatandaşımızın sağlığına son derece hassas yaklaşıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı marketlerimize bekleriz” dedi.

Kurulduğu günden bugüne katlanarak büyüyen İğdeli Kooperatifi’nin ürünlerini tercih eden Kirazlı vatandaşlar da kooperatifin ürünlerinin tazeliğinden, lezzetinden ve fiyatlarından memnun olduklarını dile getirdiler.
 

Editör: Tutku İç