HABER/ BURCU TUNÇ 

Kiraz’da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı   için Şehit Birol Uysal Parkında çelenk koyma töreni yapıldı. Törene Kiraz Kaymakamı Onur Titiz, Kiraz Belediye Başkanı Nasuh Coşkun, protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK başkanları, oda başkanları, muhtarlar, gaziler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Beydağ’da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı  dolayısıyla Atatürk Anıtı’nda çelenk sunma töreni gerçekleşti. Törene Beydağ Kaymakamı İrem Baha Yağan, Beydağ Belediye Başkanı Şakir Başaran,  protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK başkanlari, oda başkanları, muhtarlar, gaziler, öğrenciler ve vatandaşlar katildi.

Bayındır’da kaza: 1 ölü Bayındır’da kaza: 1 ölü

Bayındır’da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı  kutlamaları çerçevesinde Atatürk Anıtı’nda yapılan çelenk sunma töreninin  ardından şehir stadyumunda kutlamalar yapıldı. tören ve kutlamalara Bayındır Kaymakamı Emin Kaymak, Bayındır Belediye Başkanı Davut Sakarsu, protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK başkanları, oda başkanları, muhtarlar, gaziler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Editör: Tutku İç