SEÇİM ÖNCESİ DEDİKODU MEKANİZMASI İLE İFTİRA KAPMANYASI GÜTTÜ BU SAATTEN SONRA… SEÇİM ÖNCESİ DEDİKODU MEKANİZMASI İLE İFTİRA KAPMANYASI GÜTTÜ BU SAATTEN SONRA…

Kırat’ın partisinin önemli isimlerinden İstanbul Milletvekili Cemal Enginyurt yarın, Genel Başkan Gültekin Uysal da 19 Mart Salı günü Ödemiş’te olacaklar. 
Seçim çalışmalarına aralık vermeden devam eden Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç, Küçük Menderes Havzası’nın başkenti durumundaki Ödemiş’te hemşehrilerinin gönüllerinde taht kurmaya devam ediyor. Şehir ve kırsal alan demeden ziyaretlerine devam eden “Topuklu Efe” lakaplı Güleç’e vatandaşların teveccühü her geçen gün artarken, bunu dikkate alan Demokrat Parti kurmayları da ilçeye gelerek çalışmalara destek veriyor. 
İstanbul Milletvekili Cemal Enginyurt yarın Ödemiş’te olacak ve saat 13.00’te Hükümet Meydanı’nda düzenlenecek mitingde halka hitap ederek, adayları Dilek acar Güleç’e oy isteyecek. Demokrat Parti’nin Ödemiş çıkarması Enginyurt ile sınırlı kalmayacak. Önümüzdeki hafta Salı günü de Genel Başkan Gültekin Uysal ilçeye gelerek, düzenlenecek iftar programını onurlandıracak. Uysal, STK’ler ve muhtarların davetli olduğu iftarda konuklara hitap edecek. 
İlk önce Cemal Enginyurt, ardından da Genel Başkan Gültekin Uysal’ın Ödemiş’e gelerek kendisine destek vereceklerini ifade eden DP Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç, “Ödemiş’te seçim çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Her kesimden teveccüh görüyoruz. Ödemiş değişim istiyor. Biz de bu değişimin ayak seslerini hissediyor ve buna cevap vermek için gecemizi gündüzümüze katıyor, var gücümüzle çalışıyoruz. Partimizin büyükleri Genel Başkanımız Sayın Gültekin Uysal ve İstanbul Milletvekilimiz Sayın Cemal Enginyurt’un kentimize gelerek bize destek verecek olmaları bizi mutlu ediyor. Şimdiden kendilerine teşekkür ediyorum. Her iki büyüğümüzün programları bize güç verecek. Ödemişlileri programlara davet ediyoruz. Herkes Kırat’ın Ödemiş’ten şahlanışına şahit olacak” şeklinde konuştu.

Editör: Tutku İç