HABER/AYDIN UYSAL 

AK Parti İzmir İl Başkanlığı koordinesinde, AK Parti’den İzmir milletvekili seçilen Mehmet Kasapoğlu,  Mahmut Atilla Kaya, Mehmet Ali Çelebi Eyüp Kadir İnan ve Alpay Özalan AK Parti Ödemiş İlçe Başkanlığında partilerle buluştu.

RTE, dün olduğu gibi yine yoluna devam etti

AK Parti İzmir Miletvekili Mehmet Ali Çelebi yaptığı konuşmada, “Aramızda kalsın Pensilvanya fareleri ülkemize geri dönemedi. Mavi vatandan vazgeçilmedi. Terör devleti kurulmadı. Azerbaycan dışlanmadı. FETÖ, PKK unsurları devlete doldurulmadı. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan dün olduğu gibi yine yoluna devam etti. Hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum” ifadelerini kullandı. 

ÖDEMİŞLİ EFELER KAZANDI 

AK Parti İzmir Milletvekili Eyüp Kadir İnan yaptığı konuşmada, “Bugün zafer günümüzü kutlamaya geldik. Ödemişli Efeler kazandı. Ödemiş’i en kısa zamanda yatırımlarımızla  buluşturacağız. Ödemiş için İzmir için daha fazla çalışacağız. Ödemişlilerin bize ilettiği her sıkıntıyı yakından takip edeceğiz ve çözeceğiz. Çok çalışarak AK Parti Belediyeciliğini Yerel Seçimlerde Ödemişle buluşturacağız“ dedi.

"YENİ HEDEFİMİZ ÖDEMİŞ BELEDİYESİDİR" 

AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Kasapoğlu yaptığı konuşmada,
“Her birinize teşekkür etmeye geldik. Sizler Ödemiş’in, İzmir’in yarınları adına gereğini yaptınız .Bizlerde sizlerin hizmetkarı olarak  huzurunuza geldik .Ödemiş için ,Ödemiş’in birbirinden kıymetli  insanları için İzmir için ,Türkiye için çalışmaya durmadan devam edeceğiz .Yeni hedefimiz Ödemiş’tir ,İzmir Büyükşehir Belediyesidir. Bekle  bizi Ödemiş Belediyesi bizler geliyoruz. AK Partimizin hizmet bayrağını Ödemiş Belediyesinde dalgalandıracağız “dedi.

Konuşmaların ardından AK Parti İzmir Milletvekilleri Ödemişli esnaflara ziyaret ederek.Esnafların ve vatandaşların Kurban Bayramını kutladılar.

Editör: Tutku İç