HABER/ BURCU TUNÇ
KAMERA/ BUSE BAĞCI


Avrupa standartlarında tırnak bakımı hizmeti sunacak olan Alisa Nail Center Akıncılar Mahallesi Akdeniz Caddesi No:5/A Üç Eylül Parkı Karşısında Keskinel Pide'nin sırasında açıldı.

Başkan Turan Muhtarlarla Buluştu “Hep Birlikte Başaracağız” Başkan Turan Muhtarlarla Buluştu “Hep Birlikte Başaracağız”

Açılışa Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı Metin Kıral, işletme sahibi Kızılışık Ailesinin yakınları ve seçkin bir davetli topluluğu katıldı.
Açılış öncesi Yerel Güçe konuşan işletme sahibi güzellik uzmanı Ulviyya Kızılışık "Salonumuzda tam hijyenik şartlarda ve son derece strelize bir ortamda işlem yapıyoruz. Tırnak bakımı için kullanılan tüm ürünler Rusya'dan ithal ediliyor. Bu ürünler, en yüksek kalite standartlarını karşılayarak tırnaklarınıza hem sağlıklı bir görünüm kazandırıyor hem de uzun süre kalıcı bir deneyim sunuyor. Ayrıca ürünlerimiz ISO 9001 sertifikasına uyumlu vegan ürünlerdir. Burada kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Çünkü müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulundurarak kişiye özel tırnak bakımı hizmeti sunuyoruz. Güzelliğine düşkün tüm hanımları salonumuza bekliyoruz" dedi.

Kurdele kesimini yaparak salonu hizmete açan Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı Metin Kıral ise "Bu güzel işletme sizlere ve bizlere hayırlı uğurlu olsun.Bu işletmeyi Ödemişimize kazandırdığınız için çok teşekkürler. Yolunuz açık olsun.Bol bereketli olsun    " dedi.

Alisa Nail Center'da 1 ay sürecek olan açılışa özel fiyatlar ise şöyle;
Manikür + el bakımı = 300 TL 
Pedikür + ayak bakımı = 400 TL
Manikür + kalıcı oje + el bakımı = 400 TL 
Pedikür+kalıcı oje + ayak bakımı = 500 TL 
Protez tırnak 600 TL 
Jel tırnak 750 TL
Nail art (tek tırnak ) 50 TL
Tırnak süsleme(tek tırnak) fiyata dahil hediyemizdir.
 

Editör: Tutku İç