HABER/ AYDIN UYSAL 

Ödemiş-Kaymakçı İZTAŞIT’ın startını 5 Temmuz’da İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer verecek. 

Çevre ilçelerin toplu ulaşım ağına entegre edilmesi amacıyla İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ilk kez Seferihisar’da hayata geçirdiği İZTAŞIT projesi, Kiraz’ın ardından Temmuz ayının başından itibaren Ödemiş’in Kaymakçı Mahallesinde aktif edecek. 

Güvenli, konforlu ve ekonomik toplu taşıma hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZTAŞIT projesine bir halka daha ekledi. İlk olarak Aralık 2019’da Seferihisar’da, Mart 2022’de ise Kiraz’da çalışmaya başlayan İZTAŞIT araçları Temmuz ayından itibaren Ödemiş Kaymakçı arasında da hizmet vermeye başlayacak.  

Dün itibariyle Ödemiş’e gelen İZTAŞIT araçlarını Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ödemiş Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Tahir Silay ve İzmir Büyükşehir ve Ödemiş Belediyesi çalışanları karşıladı.
Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, konuyla ilgili şunları söyledi:
“Çok yakında hizmet vermeye başlayacak Ödemiş-Kaymakçı İZTAŞIT projesi hemşerilerimize ve örnek bir birliktelik sergileyen esnaflarımıza hayırlı olsun. İzmir Büyükşehir Belediyemizin öncülüğünde ortak akılla vatandaşlarımıza daha iyi bir ulaşım hizmeti sunacak olan İZTAŞIT araçlarımıza kazasız belasız seferler diliyoruz” dedi.

Editör: Tutku İç