İzmir Büyükşehir Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Dairesi Başkanlığı Kent Temizliği Şube Müdürlüğü ekipleri Ödemiş’in turizmiyle ön planda olan Gölcük Mahallesinde ve mahalleye bağlı TOKİ yerleşkesinde toplu temizlik- yıkama çalışmalarını gerçekleştirdi. 

Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı Bozdağlar Şube Müdürlüğüyle beraber organize edilen çalışmada Gölcük merkez, Zeytinlik Küme Evleri ve TOKİ Toplu Konutlar Küme evlerinde bahar ve bayram temizliği yapıldı. 

Ekipler, özel donanımlı araçlarla Gölcük’ün her köşesini baştan sona temizleyerek mahalleyi bahar aylarına hazırladı. 

Yapılan çalışmaları yakından takip eden Bozdağlar Şube Müdürü Derya Coşkun, emeği geçen tüm ekiplere teşekkür etti. 

Gölcük Mahalle Muhtarı Ferit Aynalı, İzmir Büyükşehir Belediyesinden mahallemize her alanda hizmet alıyorduk. Şimdide toplu temizlik hizmeti başvurumuz kabul gördü ve ekipler kalabalık şekilde mahallemize geldiler. Mahallemiz hem yaylasıyla hem ovasıyla hem de Toki konutlarıyla üç ayrı yerleşkeden oluşuyor. Toki ile nufüs sayımızda arttı. Aynı zamanda turizm potansiyeli yüksek mahalleyiz. Bahar ayları öncesi aynı zamanda Ramazan bayramına yakın zaman kala böyle bir çalışmanın olması çok güzel oldu. Müdürümüz Derya Coşkun’a, Formen Okan Akbayır’a ve ekiplere ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
 

Editör: Tutku İç