YERELGÜÇ/AYDIN UYSAL

İftar yemeği programına İYİ Parti İzmir İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu, İYİ Parti Ödemiş İlçe Başkanı Güven Kılıç, İYİ Parti Ödemiş Kadın Kolları Başkanı Zeynep Demir, İYİ Parti Ödemiş Gençlik Kolları Başkanı Yasin Subatan, İYİ Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayları ve Türkmen Mahallesi sakinleri katıldı.

BEZİRCİLİOĞLU, “15 MAYIS SABAHI BAŞKA BİR TÜRKİYE’YE UYANACAĞIZ”

Yerelgüç’e konuşan İYİ Parti İzmir İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu, “15 Mayıs sabahı adaletin olduğu, liyakatin olduğu, gençlerin hayal kurabildiği, geleceğe umutla bakabileceğimiz bir Türkiye’ye uyanmak istiyoruz. Ezanların yüzü suyu hürmetine çok güzel şeyler olacak ve artık 20 yıllık bu dönem tarihe karışacak. Türkiye tekrar bizi biz yapan kurucu değerlerimizle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bize armağan ettiği ülkemizi dünyada hak ettiği yere taşıyacağız. Türk insanı da hak ettiği şekilde bu ülkeyi düzlüğe çıkaracağız” ifadelerini kullandı.

KIRKPINAR, “GÜÇLÜ VE DENEYİMLİ KADROLARIMIZ VAR”

İYİ Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Hüsmen Kırkpınar, “Biz 5,5 yıllık partiyiz artık güçlü ve deneyimli kadrolarımız var yaklaşık 25 gün sonra yapılacak seçime aylar değil yıllar önce hazırlanmaya başladık. Biz seçimden seçime sahada görünen bir parti değiliz. Sayın genel başkanımız 30 Ocak 2020 tarihinden bu yana seçim havasına girene kadar il il, ilçe ilçe esnafları gezdi, çiftçilerle bir oldu onların dertlerini dinledi milletin sesi oldu. Parti grubu salonundaki kürsüden onları konuşturdu dertlerini dinledi. Tarımda ne yapacağız, sağlıkta ne yapacağız, eğitimde ne yapacağız adalette ne yapacağız bütün bunları 3 bin 200 sayfalık seçim beyannamemizde. Şimdi artık milletimiz bizi çağırıyor, milletin çağrısına evet diyoruz. Buluşmaya çıktık. 15 Mayıs sabahı Türkiye yeni bir Türkiye ile karşılaşacak. Bir dönemin kapanacağı, yeni bir dönemin inşa edileceği, hukukun, adaletin ve liyakatin yeniden tesis edileceği günleri döneceğiz. Gençlerin umudu hep var. Yüzyılın seçimine herkes umutla kilitlendi. O gün bu 21 yıllık iktidar sandıkla düşecek Parlamentoda güçlü bir grubumuz olacak 13. Cumhurbaşkanımızda Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olacağını temenni ediyorum çalışmalarımız bu yönde” ifadelerini kullandı.

UYGUR, “ÖDEMİŞLİLER BİZİ BAĞRINA BASTI”

İYİ Parti İzmir 2.Bölge Milletvekili Adayı Bülent Uygur, “Çalışmalarımız keyifli gidiyor. Vatandaşlarımızla birebir temas ediyoruz. Onların dileklerini şikâyetlerini beklentilerini bizzat not alıyoruz. Mecliste onların isteklerini en iyi şekilde temsil etmek amacıyla yola çıktık. Amacımız tüm yurttaşlarımızın daha zengin daha huzur dolu bir ülke için yaşamlarına devam ettirmelerine sağlamak. Çocuklarımız için cennet bir vatan oluşturmak istiyoruz. Ödemişli vatandaşlarımız bizi bağrına bastı. Onların sesi olmak için yola çıktık” diye konuştu.

Editör: Gülçin Kargaoğlu