HABER/BURCU TUNÇ
KAMERA/FARUK ÇARK 
3- 13 Eylül tarihleri arasında açık kalacak olan fuarda stant kuran İYİ Parti Ödemiş İlçe Başkanı Güven Kılıç ve İYİ Parti teşkilatı standa gelen vatandaşlarla sohbet edip, üye kaydı alıyor.


Ayrıca fuarın ilk günü geçtiğimiz yıl trafik kazasında yaşamını kaybeden İYİ Parti Ödemiş yönetim kurulu ve divan üyesi olan Bilal Şeker için lokma hayrı yaptılar. 
Vatandaşlarla sohbetlerin edildiği ve üye kaydının aralıksız sürdüğü stantta Yerel Güç mikrofonlarına konuşan Başkan Güven Kılıç, “Geçen yıl trafik kazasında kaybettiğimiz yönetim kurulu ve divan üyesi olan Bilal Şeker kardeşimiz için bir lokma hayrı yaptık. Kendisine Allahtan rahmet ve kalanlara sabır dilerim. Biz bu coğrafya üzerinde yılın her anı zaferler kazanmış, destanlar yazmış bir ecdadın torunuyuz. Ağustos ayı bizim için zaferlerle dolu. Kurtuluş mücadelesi öncesi Yunana ilk kurşunu sıkan ecdadın torunları olarak başta Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarına ve şehitlerimize rahmetler diliyorum. Fuar etkinliğimizi hazırlayan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’e ve personeline teşekkür ederiz. Vatandaşlarımızın teveccühlerini görüyoruz ve teşekkür ediyoruz. Stantımız fuar boyunca açık olacaktır. Tüm vatandaşlarımızı bekleriz” dedi.

Editör: Tutku İç