HABER/BURCU TUNÇ
KAMERA/SILA AVŞAROĞLU

İki seçim şarkısından biri olan TOPUKLU EFE şarkısının sözleri Nergiz Gönülal ve Rasih Bozulu’ya, müziği Nergiz Gönülal’a; Aranjesi ise Mustafa Gönülal’a ait.

‘DİLEĞİMİZ VAR BİZİM’ isimli şarkının sözleri ve müziği Nergiz Gönülal’a, aranjesi ise Mustafa Gönülal’a ait.

Ticaret Borsası'ndan Ödemiş Belediyesi'ne pankartlı Tepki  Projelerimiz Reddedildi 18. Madde Keyfi Uygulandı! Ticaret Borsası'ndan Ödemiş Belediyesi'ne pankartlı Tepki  Projelerimiz Reddedildi 18. Madde Keyfi Uygulandı!

Şarkıları Ödemişli sanatçı Nergiz Gönülal seslendirdi.

Burada bir konuşma yapan ve teşekkürlerini ileten Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç “Ödemiş’te bir değişim olsun diye yola çıkmıştık. Yaklaşık 4 aydır sokaklarda dolaşmaya, gönüllere girmeye devam ediyoruz. Ödemişliler olarak hep birlikte bunu başaracağımızı düşünüyorum. Ödemiş çok daha iyi yerlerde olmayı hak eden bir şehir. Bunun için yola çıktık ve bunda da başarılı olacağız. Ben öncelikle buna ve Ödemiş halkına inanıyorum. Biz de seçim şarkılarımızı hazırladık. Hayatım boyunca her zaman yanımda olan Rasih abime, Yasemin ablama ve arkadaşım Nergiz’e çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra seçim müziklerimizi radyolarda, sokaklarda ve bizim videolarımızda dinleyebileceksiniz. Hepsine emekleri için çok teşekkürler yüreklerine sağlık “dedi.

Şarkıların yaratıcılarından Radyo Remix genel yayın yönetmeni Rasih Bozulu  “Senin şarkılarını yazmak çok kolaydı. Çünkü gerçeği karşımızda duruyor. Zaten seni iyi tanıyoruz ve gözlemliyoruz. Sende biz o sözleri yazdığımızda beni anlatmışsınız demiştin” dedi.

Şarkıların yaratıcılarından ve yorumcusu olan Radyo Remix program yapımcısı ve Ödemişli sanatçı Nergiz Gönülal ise “Sevgili Rasih Abi çok güzel açıkladı. Çünkü senin güçlü, ayakları yere basan bir Türk kadını olarak başaracağına çok inanıyorum. Şarkıların sözlerini yazmak hiç zor olmadı ve sözler akıverdi kendiliğinden oluştu” dedi.

Radyo Remix program yapımcılarından Yasemin Akarsu Kırbaş ise Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç’e iyi dileklerini iletti.

Konuşmaların ardından hazırlanmış olan her iki seçim şarkısı ‘TOPUKLU EFE ‘ve ‘DİLEĞİMİZ VAR BİZİM’ vatandaşlarla paylaşıldı.
 

Editör: Tutku İç