YERELGÜÇ-AYDIN UYSAL

Açılış törenine Kiraz Kaymakamı Onur Titiz, Ziraat Odası Başkanı Gürkan Okka, Esnaf Odası Başkanı Halit Özmen, Şoförler ve Otobüsçüler Odası Başkanı Selim Özdeveci, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Şimşek, Kiraz Ortaokulu öğretmenleri, öğrencileri ve vatandaşlar katıldı.

Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okumasıyla başladı. Ardından Çayağzı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İrfan Şen açılış konuşması gerçekleştirdi.

İlçemize hayırlı olsun

Başkan Şen yaptığı konuşmada  şunları söyledi, “Kiraz ilçemizin en büyük köyü olan Çayağzı, 2010 yıllarında taşıma yoluyla eğitime ve öğretime başlamıştır. Okulumuzun yapımında emeği geçen, dönemin Ak Parti İlçe Başkanı Durmuş Özçınar’ı saygı ve rahmetle anıyorum. Bu bizim 12 yıldır hayalimizdi gerçek oldu. 2010 yılından beri görev yapmış okul müdürlerimiz, öğretmenlerimizde teşekkür ediyorum. Şahsım ve ortaklarımızla çocuklarımıza güvenli yarınları taşıyacağız. Çayağzı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi mahallemize ve ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Kiraz Kaymakamı Onur Titiz açılışta bir konuşma yaparak şunları söyledi, “ilçe anlamında, kooperatif anlamında zengin olduğunu hepimiz biliyoruz. Kooperatifler kurulduktan sonra ekonomik yapıya büyük katkılarda bulunuyor. Ulaşım anlamında umut ediyoruzki Kiraz’ın bu yeni açılan, yeni hizmete devam eden kooperatif ekonomik anlamda ilçemize ciddi katkılarda bulunacaktır. Bizler inanıyoruzki kooperatiflerle Kirazımız her zaman gelişmeye devam etmekte ve buna olan katkısı daha da  artıracaktır. Kirazımız bölgenin ve Ege’nin gelişen güçlenen ilçesi olmaya her zaman devan edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Kooperatifimiz Kirazımıza ve Çayağzı Mahallemize hayırlı olsun” dedi.