YERELGÜÇ/BURCU TUNÇ

Ödemiş Salı pazarı kafeterya karşısında bulunan şubenin açılışına Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ödemiş Emniyet Müdürü Hasan Özge, Ödemiş İlçe Tarım Müdürü Ömer Faruk Tutar, Ödemiş Süt Üreticileri Birliği Başkanı Halil Deveci, davetliler ve vatandaşlar katıldı. Açılış öncesinde davetlilere ikramlar dağıtıldı, lokma döktürüldü, çocuklara balon ve pamuk şekeri ikram edildi.

Açılış kurdelasını Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ödemiş Emniyet Müdürü Hasan Özge, Ödemiş İlçe Tarım Müdürü Ömer Faruk Tutar, Ödemiş Süt Üreticileri Birliği Başkanı Halil Deveci birlikte kesti.

Burada bir konuşma yapan Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, “Bildiğiniz gibi Ödemiş süt ve süt ürünleri merkezi. İlçemizde bu sektörde işi en iyi yapanlardan biri de Halıcı Süt Ürünleridir. Bizi İzmir’de, İstanbul’da, Türkiye’nin her yerinde gururla temsil eden bir işletmemiz. Kalitesiyle örnek bir işletmemiz. Ödemişte bir şubesi olmaması düşünülemezdi. Ki bugün 2 tane birden açıyoruz. Herkes için hayırlı olsun” dedi.

ÜRÜNLERİMİZİ TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE SATIŞA SUNUYORUZ

Yerel Güç’e açıklamalarda bulunan Halıcı Süt Ürünleri kurucusu Osman Halıcı, “Hikâyemize 1981 yılında pazarcılıkla başladık. Daha sonra Mursallı mevkiinde bir işletme açtık. Şimdi de Ovakent- Bademli yolu üzerinde bir fabrikamız var. Ürünlerimizi Türkiye’nin her yerinde satışa sunuyoruz. Ödemiş’te mağazamız yoktu. Artık 2 şube olarak hizmet vereceğiz. Ürünlerimizi telefon, internet sistemiyle de vatandaşa ulaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

VATANDAŞLARIMIZIN CEBİNİ YAKMAYACAK FİYATLARLA HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Yaklaşık bir ay önce satışa başlayan her 2 şubenin büyük ilgi gördüğünü anlatan işletme müdürü İbrahim Fırtına ise, “Vatandaşlardan gördüğümüz ilgi, alaka oldukça iyi. Her geçen gün artan bir müşteri potansiyelimiz var. Fiyatlarımız da oldukça makul” dedi.

İşletme sahibi Harun Halıcı ise “Ürünlerimizdeki indirimler bir süre daha devam edecek. Bütün ürünlerimize yoğun bir ilgi var. Vatandaşlar hem ürünlerden hem de fiyatlardan memnun. Vatandaşlarımızın cebini yakmayacak fiyatlarla hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

Editör: Gülçin Kargaoğlu