HABER/ BUSE BAĞCI
KAMERA/ DİLEK AYVALI

Tire’de kaza 1 ölü Tire’de kaza 1 ölü

İşletmeciliğini Halil İbrahim Taşdöner ve Mehmet Kaya’nın yaptığı kendine özgü hizmet konseptiyle hayata geçirilen Halil İbrahim Sofrası Restaurant’ta uygun fiyatlı kebap, ızgara, çorba, pide ve ev yemekleri çeşitleriyle Tire halkının hizmete açıldı.

Açılış kurdelesini kesen Tire Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Zincircoğlu, “Gelişen ve büyüyen Tiremizde böyle güzel mekanlara ihtiyacımız var. İki tane genç girişimci Halil İbrahim ve Mehmet kardeşime hayırlı olması temennisiyle açılışımızı gerçekleştiriyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. 

İşletmeci Halil İbrahim Taşdöner, “Ürünlerimiz odun ateşinde pişecek. Ayrıca Tire şiş köfte, Ödemiş köfte yöresel köftelerimiz, sulu yemeklerimiz olacak haftanın belli günlerinde keşkek, Erzincan çorbası ve hünkar beğendi çorbası gibi değişik ürünlerimizi Taht-ı Kadim Şehri Muazzam Tire’mize sunacağız. Amacımız Tire’ye hizmet etmek” dedi.

İşletmeci Mehmet Kaya, “Burada özellikle Tire halkına uygun fiyatlı güzel sunum, güzel bir lezzet hizmet etmek için buradayız. Pide çeşitlerimiz var. Ev yemeklerimiz, çorba çeşitlerimiz, Ödemiş Köfte, Tire Köfte, ızgara çeşitlerimiz hepsi mevcuttur. Güzel şeyler katmak için geldik. Tire’yi mutlu edeceğiz Allah’ın izniyle” dedi.
 

Editör: Tutku İç