Hayati okuroğlu Haberleri

hayati okuroğlu haberleri ve güncel hayati okuroğlu gelişmeleri, hayati okuroğlu ile ilgili tüm video, hayati okuroğlu fotoğrafları ve hayati okuroğlu haberleri Yerelgüç Haber I İzmir Haber I Küçük Menderes Havza Haberleri I sitemizde


TİRE

Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu, her Salı günü çıktığı Pazar gezisinde, hem esnafla hem alışveriş yapan vatandaşla buluşuyor.

TİRE

Başkan Okuroğlu, öğrencilere karne hediyesi olarak, yıl boyunca kullanabilecekleri eğitici zeka oyunları platformu üyeliği hediye etti.

BAYINDIR

Tarihi Kentler Birliği Başkanı seçilen Mansur Yavaş’ı ilk tebrik edenler Tire, Torbalı ve Bayındır Belediye Başkanları oldu.

TİRE

Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu, Kıyı Ege Belediye Birliği’nin encümenine seçilen 7 belediye başkanından biri oldu.

TİRE

Tire Belediyesi, TOKİ mahallesinde çocuk parkları ve yeşil alanlarla ilgili çalışmalara başladı.

TİRE

Mayıs ayı meclis toplantısında belediyenin mali durumu ile ilgili genel bilgi veren Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu, “Borç edebiyatı yapmayacağız...

SİYASET

AK Parti Tire İlçe Başkanı A. Kadir Uğurlu, Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu’nu makamında ziyaret etti.

TİRE

Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu’nun vatandaşlarla bir araya geldiği ‘’ Halk Günü’’  buluşmasının ilki bugün gerçekleştirildi.

BELEDİYE

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nün İzmir'deki adresi Gündoğdu Meydanı oldu. Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu da korteje katılmak için...

TİRE

Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

TİRE

Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu, yıkılmak üzere olan Paşa Çeşmesi’nin restorasyonu için düğmeye bastı. 100 yıllık geçmişiyle Tire’nin tarihi Paşa...

SİYASET

Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu, Birtan Armağan, Hüseyin Zincircoğlu ve Yalçın Kaya’yı başkan yardımcısı olarak atadı.