Güriş yaptığı bilgilendirme toplantısında, 24 Temmuz Basın Bayramını kutlayarak şunları söyledi, “24 Temmuz Basın Bayramınız kutlu olsun. Siz bizim sesimiz kulağımız her şeyimizsiniz hepinize çok teşekkür ediyorum. Basın bayramınız kutlu olsun.

Üniversiteli öğrencilerimize tercih günleri yapıyoruz. Çok başarılı olduğumuz konuydu geri dönüşleri çok güzel oldu. 26 Temmuz 2023 Çarşamba günü saat 10.00 ile 18.00 arası Yerel Hizmetler binamızda uzman kadrolarımızla, danışman uzmanlarla beraber tercih günleri yapacağız. Üniversiteyi kazanan öğrencilerimizi Yerel Hizmetler binamıza bekliyoruz. Arkadaşlarımız öğrencilerimize yardımcı olacaklar. Tunç Başkanımıza böyle bir çalışma için çok teşekkür ederim. Bayındır’dan Kiraz’dan Tire’den taşımalı şekilde öğrencilerimizi buraya getireceğiz. Öğrencilerimiz yaşadığı ilçedeki Yerel Hizmetlere başvurduklarında Ödemiş’e bu arkadaşlarımız taşınacak.”

SİVRİSİNEKLE MÜCADELERİMİZ DEVAM EDECEK 

“Ödemiş’te son günlerde sivrisinekle ilgili mücadelemiz devam ediyor. Bunlarla ilgili çalışmalarımız dijital olarak bilgilendirme yaparak sizlerle paylaşacağız. Önümüzdeki günlerde yine bir aracımız daha geliyor. Kullanılmayan güneş enerjisi sivrisinek üretiyor. Bunun önüne geçmek içinde  mücadele edeceğiz. Yeni Bölge Müdürümüz Derya Coşkun atandı. Onunla beraber siz değerli basın mensubu  arkadaşlarımızı ilerleyen günlerde ziyaret edeceğiz” dedi.

Editör: Tutku İç