Demirkan: Önceliğimiz Tire’dir, Tirelilerdir!

Milliyetçi Hareket Partisi Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan, Tire Organize Sanayi Bölgesi içinde yer alan mülkiyeti Tire Belediyesine ait 20 bin metrekarelik huzurevi arsasının takas yoluyla el değiştireceği konusu ile ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Demirkan: Önceliğimiz Tire’dir, Tirelilerdir!
banner267

Haber/ Dilek AYVALI

BİZ TİRELİ’LERİN HAKKINI HİÇ KİMSEYE PEŞKEŞ ÇEKTİRMEYİZ DEDİK!

HER ZAMAN DA BUNU SÖYLÜYORUZ!

Demirkan’ın açıklamasında, “Dün gerçekleştirdiğimiz basın açıklamamız sonrasında bazı siyasi partiler ve kişiler tarafından ifadelerimizi üzerlerine aldıklarını gördük. Bizim siyasi merkezimize Tire’yi ve Tirelileri koyduğumuz, atılan her adımda Tirelilere karşı sorumlu olduğumuz herkes tarafından bilinmelidir. Biz kimseyi itham etmedik ve suçlamada bulunmadık. Şayet böyle gafilce bir adım söz konusu olursa hiçbir engeli düşünmeden Tire’nin hakkı için üzerine gideriz dedik ve diyeceğiz. Herkes bilsin ki; Tire söz konusu oluyorsa, işte o zaman bütün mukaddesatımız ve irademizle meselenin üzerine gider, dimdik duruşumuzu gösteririz.

Her defasında açık açık olarak ifade ediyoruz ki; Tire ve Tireliler bizim hassas noktamız, kırmızı çizgimiz ve kıymetlimizdir. Tire’nin en ücra köşesindeki bir çakıl taşı için her şeyimizi ortaya koyar ve sonu ne olursa olsun haklı mücadelemizi veririz. Amacımız Tire ile ilgili her şeyin şey açık açık ve Tirelilerin gözünün önünde yapılmasıdır.
MHP’liler olarak, bizler bugüne kadar kesinlikle ilçemize faydası olacak bir hizmetin önünde olmadık, aksine büyük destekçisi olduk. Bunu da bütün halkımız bilmektedir!  Dün olduğu gibi bugün de yarın da Tiremizin ve Tire’ye yapılacak olan tüm hizmetlerin yanındayız. Bu minvalde nereye yapılırsa yapılsın Okul bizim okulumuz, eğitim görecek olanlar çocuklar da bizim çocuklarımızdır. Burada kazanacak olan da Tire ve Tirelilerdir!

Fakat! Dün söyledik bugünde açık açık ifade ediyoruz; Bizler Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin veciz bir şekilde ifade ettikleri gibi;

“YİYECEĞİMİZ AŞI DA BİLİRİZ, ATACAĞIMIZ TAŞI DA” …

Bu sebeple “Yapılacak takasta gerekli şerhler açık, şeffaf ve net olarak yazılmalı, bütün Tire halkı da bu konuda bilgilendirilmelidir” diyoruz.

Ne yazık ki; bu takas konusuyla ilgili kamuoyuna net bir bilgi verilmemiş ve olaylar Tire halkından saklanmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi olarak madem böyle bir takas olacak ve ilçemize Ege üniversitesi bölümler açacak, öyle ise bu bölümler en önemli ve en iyi bölümler olmalıdır!

Bu konu dahil bundan sonra Tire halkının menfaatine olacak tüm konuların hem takipçisi hem destekçisi olacağımızı tekrar ifade ediyor. Saygılarımızı sunuyoruz” ifadeleri yer aldı.

//www.yerelguc.com/gundem/tire-organize-sanayi-bolgesi-icinde-yer-alan-mulkiyeti-tire-belediyesine-h22435.html

//www.yerelguc.com/gundem/tire-belediyesi-nde-peskes-tartismasi-h22437.html

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214