Cumhurbaşkanı İzmir'de!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün 741 ev ve iş yerini İzmir'deki depremzedelere teslim etmek ve Menemen'de miting düzenlemek üzere kente geldi.

Cumhurbaşkanı İzmir'de!

İzmir'de 30 Ekim 2020'de meydana gelen depremde yıkılan binaların yerine inşa edilen 741 ev ve iş yerinin tapuları, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı törenle depremzedelere verilecek.

Bugün öğle saatlerinde İzmir'e havayolu ile gelerek Çiğli 2'nci Ana Jet Üstü'ne inenen Erdoğan, ilk olarak Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ndeki camide Cuma Namazı kılması bekleniyor.

Ardından depremde binaların yıkıldığı Bayraklı ilçesine geçen Cumhurbaşkanı'nı, 596 konut ve 145 iş yeri sahiplerine tapularını teslim edecek.

ALSANCAK STADI AÇILIYOR!

7 yıl önce depreme dayanıksız olmasının tespit edilmesinin ardından yenilenen Alsancak Stadı'nın bugün açılışı yapılması beklenirken, Altay ve Altınordu taraftarların stadın ismi konusunda yaşadığı çekişme sürüyor. Yapılan görüşmeler sonrasında stadın isminin 'Mustafa Denizli' olması konusunda mutabık kalındığı öğrenildi. Bayraklı'daki törenin ardından Menemen'e geçecek olan Erdoğan, saat 16.00'da Alsancak Stadı'nın açılışını Menemen Cumhuriyet Meydanı'da, 96 tesisle beraber toplu törenle yapacak.

Erdoğan'ın programı Menemen'de son bulacak.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER