YERELGÜÇ/BURCU TUNÇ

Su faturasını düşürmenin en etkili yolları! Bu taktikler faturanızı yarıya düşürebilir Su faturasını düşürmenin en etkili yolları! Bu taktikler faturanızı yarıya düşürebilir

Burada mahalle sakinleriyle bir araya gelen Güleç mahalle sakinlerinin istek ve dileklerini dinledi.

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Güleç, “Yaklaşık 35 km uzaklıktaki Horzum Mahallesindeydik. Gazeteci olarak Horzum'da sorunumuz var gelip haber yapar mısın dediklerinde uzun ve yorucu bir yolculuk yanında bozulmuş asfaltta gitmek hep koymuştu. Ödemiş kırsal mahalleleri köy statüsünden çıkınca maalesef hizmet alma noktasında hep sorun yaşıyor. Genel ve yerel iktidar temsilcileri birbirlerinin üzerine suç atmaktan vatandaşın sorununa çare bulmayı bırakın seçimden seçime akıllarına geliyor vatandaşı ziyaret edip dinlemek. Horzum'daki maden arama sorununda bile bir araya gelmekten rahatsızlık duyan yöneticiler var. 
Bu kavgalara bu ayrışmalara son vermek için çıktığımız bu yolda, vatandaşını 27 yıl gazeteci olarak dinleyen bir Dilek Acar Güleç olarak "Yönetemedikleri için Yönetmeye" talip olduğumuz bu kutlu yolda vatandaşını dinleyen, bahane değil birlikte çözüm yollarını üretip yerine getiren bir yönetim anlayışında olacağız. Sadece seçim zamanları hatırlanan değil her daim yanlarında olacağız.
Biz hayal dağıtmıyoruz, gerçekler ne ise yapabileceklerimiz ne ise onları aktarıyoruz. Başkaları gibi sadece broşürlerde kalan projelerimiz yok bizim. İnsanımızı kandırmayı bırakın artık. Bizi ilgiyle karşılayan Horzum halkına teşekkür ediyorum. Kendilerini tekrar tekrar ziyaret etmeye devam edeceğiz. Kendilerinin rahatlıkla ulaşabileceği bir başkan adayları ve Demokrat Parti yönetimi var. Ziyaretlerimizde bize eşlik eden Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkan Yardımcımız Yusuf Cezayerli, İl Kadın Kolları Başkanımız Gamze Özdemir, Kiraz İlçe Başkanımız Soner Almaz ve Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkür ederim” dedi.

Editör: Gülçin Kargaoğlu