YERELGÜÇ / AYDIN UYSAL - CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, CHP İzmir İl Disiplin Kurulu Üyesi Erdem Boyacı ve beraberindekiler İzmir Büyükşehir Belediyesi Kiraz Yerel Hizmetler Müdürü İlkay Teker ve Yerel Hizmetler Koordinatörü Ümit Kazak’ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Kiraz’a yaptığı hizmetleri yakından takip ettiklerini dile getiren Sertel; “Kirazlı vatandaşlarımızın hizmet alma noktasında İzmir Büyükşehir Belediyesi her zaman yanlarında olmuştur, olmaya devam edecektir”dedi. 

ESNAF VE VATANDAŞI DİNLEDİ

Milletvekili Sertel ve beraberindekiler Kiraz’daki taksici esnafı ile bir araya gelerek taksici esnafın sorunlarını dinledi ve notlar aldı. 

Milletvekili Sertel daha sonra Kiraz Kapalı Pazaryerinde pazarcı esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti. Pazarcı esnafının ürünlerinin alım satım konusunda yaşadıkları sorunlar ile ilgili bilgiler toplayan Sertel, pazara gelen vatandaşlara; “Size Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamını getirdim, sizlerin alım gücünün düştüğünü biliyoruz ama hiç merak etmeyin, az kaldı, geliyor gelmekte olan” ifadelerini kullandı. 

Milletvekili Sertel son olarak  CHP ilçe başkanlığında, CHP İlçe Başkanı Yücel Çetinkaya, Kadın Kolları Başkanı Yasemin Bayram ve partililerle bir araya gelerek sohbet etti.