YERELGÜÇ/DİLEK AYVALI

Tire Belediyesi her yıl katıldığı fuarda doğal güzelliklerini, köklü geçmişini, kültürünü, gastronomisini ve birbirinden güzel turizm destinasyonlarını tanıtmaya devam ediyor.  Bu yıl 26.’sı düzenlenen fuar, 103 ülkeden 45 bini aşkın ziyaretçiyi ağırlıyor.

Gün boyunca birçok etkinliğin gerçekleştirildiği Tire standına; yerli ve yabancı turizm acentelerinin ve tur operatörlerinin ilgisi büyük oldu. Standa gelen ziyaretçileri ağırlayan Tire Belediye Başkan Yardımcısı Sefa Yıldırım ve fuar ekibi ilçeyi ziyaretçilere tanıttı. 

İMAMOĞLU STANDI ZİYARET ETTİ

Fuar ile ilgili olarak konuşan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran; “Dünyanın en prestijli 5 turizm fuarından birisi olan EMİTT 26. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında bu yılda yerimizi aldık. Fuarın ilk açılış günü; birbirinden özel isimlerin standımıza gösterdiği yoğun bizleri mutlu etti. Standımızı ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Demre Belediye Başkanı Gülsüm Cengiz, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun ve ülkemizin turizm öncüsü TÜRSAB Turizm Acente temsilcilerine yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. İlçemizin tanıtımı noktasında elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz.” Dedi

Editör: Gülçin Kargaoğlu