Önümüzdeki günlerde başlayacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi, “Kırsalda Verimi Arttırmak, Kaliteyi Yükseltmek İçin Üreticiye Destek“ sloganıyla İzmir’in tüm ilçelerine zeytin fidanı dağıtımlarını gerçekleştirecek.

Önümüzdeki günlerde başlayacak
banner267

Haber: Faruk Çark

Büyükşehir Belediyesinin İzmir’e bağlı diğer ilçelerde olduğu gibi Ödemiş ve bölgesine yapılacak olan zeytin fidanı dağıtımı  için son hazırlıkların yapıldığına dikkat çeken İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş, “İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’in daha önceki ziyaretlerinde de belirttiği üzere kırsalda verimi arttırmak kaliteyi arttırmak ve üreticiye de destek anlamında diğer ilçelerde olduğu gibi daha önceden yapılan müracaatları değerlendirilerek zeytin fidanlarının dağıtımı önümüzdeki günlerde dağıtılması planlanmaktadır. Büyükşehir Belediyemiz   kırsal alanlardaki üretime yönelik desteklerini her zaman olduğu gibi yine devam etmektedir. Yapılacak olan zeytin fidanı dağıtımlarının da üreticiye destek olacağına inanıyorum“ dedi.

KOORDİNATÖR  GÜRİŞ, “BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ  NORMAL ÇEŞİTLİ HİZMETLERİNİN YANINDA ÜRETİCİYE DESTEK ANLAMINDA PROJELERİNİ SÜRDÜRÜYOR.”

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş İzmir Büyükşehir Belediyesinin  normal çeşitli alanlardaki  belediyecilik hizmetlerinin yanında üretime yönelik projeleri de, sürdürdüğüne dikkat çeken Güriş “İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Soyer’in üretimde  yapılan üretimlerin desteklenmesi  ve tanıtımları konusunda gerekli çalışmalar devam etmektedir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2020, 14:25

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214