Ödemişspor'u rakibine karşı farka taşıyan golleri maçın 3. Dakikasında Samet Bektaş'tan gelirken maçın 6. Dakikasında Ödemişspor Alper Uğuz ile durumu 2-0 yaptı ve maçın 27. dakikasında Ödemişspor Ozan İsi ile durumu 3-0 yaparken maçın 32. Dakikasında Alperen Karaca ile durumu 4-0 yaptı. Bu sonuçla Efeler ilk yarıda soyunma odasına 4-0 önde gitti.

İkinci yarıya da hızlı ve etkili başlayan Ödemişspor maçın 61. Dakikasında Alper Uğuz ile durumu 5-0 yaparken Alper Uğuz kendisinin iki, takımının ise 5'uncu golünü kaydetti. Ödemişspor bu golden beş dakika sonra maçın 66. Dakikasında Sefa Kutlu ile durumu 6-0 yaptı. 

MAÇTA ÖDEMİŞSPORLU ALPEREN KIRMIZI KARTLA OYUN DIŞI KALDI 

OTOMOBİLDE ÇIKAN YANGINDA 4 YAŞINDAKİ ÇOCUK CAN VERDİ OTOMOBİLDE ÇIKAN YANGINDA 4 YAŞINDAKİ ÇOCUK CAN VERDİ

Ödemişsporlu futbolcu Alperen Karaca mücadelenin 77. Dakikasında Kırmızı kart görerek oyun dışında kalırken Ödemişspor bu dakikadan sonra rakibine karşı 10 kişi mücadele etti. Kırmızı Kart sonrasında da etkili futbolunu sürdüren Kırmızı Lacivertliler maçın 78. Dakikasında Eray Böcü'nün attığı golle maçı 7-0 yaparken bu golden iki dakika sonra maçın 80. Dakikasında Ödemişspor Umur Erdoğan'in attığı golle durumu 8-0 yaparak maçı farklı kazanması bildi.

Ödemişspor ligin 18. Haftasında Cumartesi günü Tire Belediyespor’a konuk olacak.
 

Editör: Tutku İç