HABER/ BURCU TUNÇ
KAMERA/ BUSE BAĞCI
Demokrat Parti İzmir Milletvekili Haydar Altıntaş, İzmir İl Başkanı Ozan Demirbaş, İl Sekreteri Nedim Turbil, Ödemiş İlçe Başkanı K. Murat Ateş, Kiraz İlçe Başkanı Soner Almaz, Ödemiş İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Ödemiş programı çerçevesinde ilk olarak yerel basınla kahvaltıda bir araya geldiler. 
Kahvaltı sonrası Altıntaş ve beraberindekiler Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran’ı ziyaret ederek, muhtarların çalışmaları ve sorunları ile ilgili bilgi aldı.
Altıntaş, Ödemiş Engelsiz Yaşam Derneği ve Ödemiş Zihinsel ve Bedensel Engelsiz Yarınlar Derneğini ziyaret etti. Altıntaş, engelli vatandaşların toplumsal hayata katılımına yönelik önemli çalışmalara imza atmakta olan dernek başkan ve yöneticileri kutladığını belirtti. 


Milletvekili Altıntaş, programına Ödemiş Ovakent Mahallesi’nde Girgin Fidancılık işletme sahibi Savaş Girgin, S.S. Pirinççi Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Mehmet Alpay ve yönetim kurulu üyelerini Bademli Kooperatifi onursal başkan Selçuk Bilgi ve başkan Hurşit Nallı’yı ziyaretlerde bulunarak devam etti.  


Özellikle tarım politikaları konusunda eleştirilerde ve çözüm önerilerinde bulunan milletvekili Altıntaş, Sektörün çalışmaları ve sorunları ile ilgili bilgi alarak Bademli Kooperatifi tarafından kurulan Doku Kültürü Laboratuvarını gezdi. 
Ödemiş’ten ayrılmadan önce CHP Ödemiş İlçe Başkanlığını da ziyaret eden Altıntaş, CHP İlçe Başkanı Bülent Eker ve ilçe örgütü ile bir araya gelerek Ödemiş programını sonlandırdı.

Editör: Tutku İç