YEREL GÜÇ/ BURCU TUNÇ 

Güleç Demokrat Parti İzmir İli Küçükmenderes Bölgesi (Ödemiş, Kiraz, Beydağ, Tire, Torbalı, Bayındır) ilçeler koordinatörü olarak bugünden itibaren yeni görevine başladı.

ÖDEMİŞ’TE KAZA: 1 YARALI ÖDEMİŞ’TE KAZA: 1 YARALI

“İNANIYORUM Kİ BU HAVZA ‘YI TEKRARDAN AYAĞA KALDIRACAK İSİM DİLEK ACAR GÜLEÇ OLACAKTIR“

Demokrat parti ilçe binasında Yerel Güç’e konuşan il başkanı Demirbaş “Ödemişli hemşerilerimizi buradan sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz bu seçimlerde ilk kurşunun sıkıldığı Ödemiş ‘te gerçekten inanılmaz bir mücadele verdik. İzmir adına, Demokrat Parti adına, demokrasi adına ilk kurşunu biz Ödemiş ‘ten sıktık. Seçimlerde 20.000’e yakın oy aldık. Bu Dilek başkanımızın ve partililerimizin başarısıdır. Bu seçimi başarısızlık olarak değil partimiz adına başarı olarak görüyorum. Aksine bir kıvılcımın alev ve meşaleye dönüşmesi olarak görüyorum. O yüzden yine bugün buradayım. Biz kendi muhasebemizi, matematiğimizi ,değerlendirmelerimizi yaptık. Bugün Dilek başkanıma  yeni bir görev ataması yapmak üzere Ödemiş ilçe Başkanlığı’ndayım ve inanıyorum ki bu havza‘yı tekrardan ayağa kaldıracak isim Dilek Acar Güleç olacaktır. Bugünden  yeni yerel seçimlerin çalışmalarını başlatıyoruz. Doğruya doğru doğru, yanlışa yanlış bizimki daha doğru demeye devam edeceğiz. Buradan Ödemişli hemşerilerime sesleniyorum. Hem genel hükümetin, hem yerel yönetimlerin yanlışlarıyla, doğrularıyla takipçileri olacağız. Dilek başkanım burada bizim öncümüz olacaktır ve tüm partililerimize tekrardan Dilek başkanımın arkasında yanında dimdik durdukları için teşekkür ediyorum “dedi.

“KÜÇÜK MENDERES HAVZASININ BÜTÜN SORUNLARINA HAKİM OLAN BİRİ OLARAK ÇÖZÜM NOKTASINDA ÜZERİMİZE NE DÜŞÜYORSA YAPACAĞIM“ 

Üstlendiği görevi sonuna kadar en iyi şekilde yapacağını belirten Başkan Adayı ve Gazeteci Dilek Acar Güleç ise yaptığı açıklamada “İl başkanımız Sayın Ozan Demirbaş’a böyle bir görevi bana layık gördükleri için teşekkür ediyorum. İl yönetimimize teşekkür ediyorum. Ben normalde siyaseti hep iyi insanların yapmasından yana olan biri olarak yıllarca gazetecilik yapmış biriydim. Siyaseti sevdim. Öncelikle insanlara dokunmayı bu duygu geçişini onlara vermeyi, onları dinlemeyi, eksikleri gidermeyi sevdiğim için bu yolda devam etme kararı aldım ve beni yüreklendiren tabii ki Genel Başkanımız Sayın Gültekin Uysal, İl Başkanımız Ozan Demirbaş, genel başkan yardımcılarımız, İzmir milletvekillerimiz, partilerimiz oldu. Bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğim. Buna kendim de inanıyorum. Burada sadece Ödemiş değil gazetecilik mesleğinde olduğu gibi Küçük Menderes havzasının bütün sorunlarına hakim olan biri olarak çözüm noktasında üzerimize ne düşüyorsa elimizden geleni yapacağız.  Buradan siyasette yer almak isteyen temiz, dürüst bir sayfa açmak isteyenleri Demokrat Parti‘ye davet etmek istiyorum. Kapımız sizlere her zaman açık. Sizleri Demokrat ailesi ile bir olmaya davet ediyorum “dedi.

Editör: Tutku İç