Emekli zammı için geri sayım başlamıştı 4 milyon kişi bunu yapıyor! Emekli zammı için geri sayım başlamıştı 4 milyon kişi bunu yapıyor!

YERELGÜÇ/BURCU TUNÇ

Geçtiğimiz Perşembe günü Ödemiş’te yoğun bir katılımla güçlü bir kongre gerçekleştiren ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın da katıldığı Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanlığı Kongresinin ardından mazbatalarını teslim alan parti yönetimi resmi olarak göreve başladı.BAŞKAN ADAYIMIZ İLE ÖDEMİŞ BELEDİYESİNE TALİBİZ

Babası Mutahhar Ateş’in vefatı sonrası Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı olarak atanan ve kongrede başkan seçilen Kahraman Murat Ateş “Çocukluğumdan beri siyasetin içerisindeyim. Babamın vefatının ardından görevini devraldığım için gururluyum. İlçe kongremizle birlikte Ödemiş Belediye Başkan Adayımız Dilek Acar Güleç hanımefendinin de ismini açıklamış olduk. Aldığımız meşaleyi yakmaktan ve görevimize devam etmekten çok mutlu ve gururluyuz. Başkan adayımız ile Ödemiş belediyesine talibiz. Kapımız tüm vatandaşlarımıza açıktır. Hiç kimseyi ötekileştirmeden Ödemiş için var gücümüzle çalışacağız. İlçe yönetimi olarak halkın sorunlarına çözüm üretmeye devam edeceğiz”dedi.

Editör: Gülçin Kargaoğlu