YERELGÜÇ/ BUSE BAĞCI

DP Ödemiş İlçe Başkanı Murat Ateş ve yönetimi, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran’ı ziyaret etti.

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Murat Ateş, “19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle muhtarlar derneği başkanı Nihat beyi ziyaret ettik. Muhtarlarımız demokrasimizin temel taşıdır. Sonuçta bir ön seçim veya yukarıdan inme gelmiyorlar. Direkt halk tarafından seçildiklerinden dolayı bizim için önemlidir. Sonuçta muhtarlarımız, özellik köy muhtarımız yardım konusunda hizmet konusunda vatandaşla birebir görüşen seçilmiş kişilerdir. Onun için muhtarlarımız önemlidir. 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlu olsun” dedi.

Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran, “Öncelikle Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanımız Murat Ateş ve yönetim üyelerini bu günümüzün anısına bizleri hatırladıkları ve ziyaret ettikleri için kendilerine teşekkür ederim. İyi ki varlar. Onlar olmasa bizler olmayız, bizler olmasak onlar olmaz. Daha doğrusu siyaset ve muhtarlık bir şekilde iç içe ama böyle bir günde siyaseti anmak bizim için ne kadar uzak ara olsa da biz toplumun birer neferiyiz. Seçilmiş birer kaleyiz. Bu güzel günde bizleri hatırlamalı için gerçekten çok teşekkür ediyorum. İyi ki varlar” dedi.

Editör: Tutku İç