HABER/BURCU TUNÇ
KAMERA/BUSE BAĞCI

Açılışa Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ödemiş Devlet Hastanesi yetkilileri, İşadamı Coşkun Açar, Sezin ailesi ve yakınları ile seçkin davetliler katıldı.

Açılış öncesi bir konuşma yapan başkan Eriş, “Anne, babaların dünyadaki en güzel zenginliği evlatlarının başarısını ve sonrasında mürüvvetini görmektir. Bugün Geniş ailesi böyle güzel bir günü yaşıyor. Anne ve babasının desteğiyle hayatta başarılı olmanın taşlarını döşeyen ve bugün kliniğini açan Sezin kızımızı tebrik ediyor, başarılar ve bol kazançlar diliyorum” dedi.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden onur belgesi alarak mezun olan Diyetisyen Sezin Geniş ise Yerel Güç’e yaptığı açıklamada, “Eğitim hayatım boyunca üzerine çalışmış olduğum sporcu beslenmesi, anne çocuk beslenmesi, kilo verme, kilo alma, yaşlılarda ve yetişkinlerde beslenme, duygusal beslenme gibi alanlarda birçok araştırma, eğitim ve staj sonrasında sizlerle bilgilerimi paylaşmak için danışmanlık merkezimi açmış bulunmaktayım. Kliniğimde ayrıca EMS Sculpt cihazı ile bölgesel incelme, kas oranını arttırma, kilo vermeyi hızlandırma gibi çalışmalar sunuyorum. Bu cihaz ile yarım saatte yirmi bin mekik etkisi yaratmış oluyoruz. Sağlıklı beslenme ve kontrollü bir yaşam için bana dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz” dedi.

Açılış kurdelesini davetliler ile birlikte kesen Başkan Eriş ve beraberindekiler daha sonra kliniği gezdi.

Editör: Tutku İç