HABER/ BURCU TUNÇ

Geçtiğimiz gün Ödemiş'te bulunan odaları ve başkanlarını ziyaret eden Vekil Altıntaş ve Başkan Adayı Güleç ile Demokrat Parti İzmir İl başkanı Ozan Demirbaş ve yönetimi, İl Kadın Kolları Başkanı Gamze Özdemir, Demokrat parti Ödemiş İlçe Başkanı Kahraman Murat Ateş, Kadın Kolları Başkanı Fatma Kara, Demokrat Parti Gençlik Kolları Başkanı Orçun Bağcı, Ödemiş İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, meclis üyesi adayları, Demokrat Parti Kiraz İlçe Başkanı Soner Almaz ve yönetimi bugün ise sırasıyla Üzümlü Mahallesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Savaş Yıldırım Ve Yönetim Kurulu Üyeleri,Demircili Mahallesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Hüseyin Coşkun Ve Yönetim Kurulu Üyeleri ,Gereli Mahallesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Hüseyin Çakıroğlu Ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Görüşmelerde kooperatiflerin ekonomiye katkısının önemini vurguladı. Kooperatiflerin, küçük üreticilerin ve esnafın güçlenmesini sağlayarak, ekonomik kalkınmaya önemli bir rol oynadığı belirtildi ve karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.


Başkan adayı Güleç kooperatiflerin kalkınmada kilit noktası olduğunu  belirterek seçilmesi halinde kooperatiflere her türlü desteği vereceğinin sözünü verdi.

Editör: Tutku İç