HABER/ BURCU TUNÇ
Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç Ödemiş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri, Park Bahçe İşleri çalışanlarını ziyaret etti. 


BEN GERÇEK EMEKÇİLERİN VE ÇALIŞANLARIN HER DAİM YANINDA OLDUM VE OLACAĞIM
Belediye emekçilerinin Ödemiş'in kalkınmasında ve güzelleşmesinde önemli bir rol oynadığını vurgulayan Başkan Adayı Güleç, “Bu vakte kadar Ödemiş Belediyesinde sabahın sekizinden gecenin bir yarısına kadar yeri geldiğinde çalışan gerçekten emek verenlerin hep yanında olup onların haklarını savunan bir gazeteci oldum. Bugün Ödemiş’e gerçekten hizmet etmek için yola çıkan Ödemiş’i seven biri olarak göreve geldiğimde sizler benim mesai arkadaşlarım olacaksınız. Ben Ödemiş’e çalışmaya geliyorum. Sizlerle birlikte çalışmaya geliyorum. Ödemiş’i hak ettiği yere getirmek için geliyorum. Bugün sizin karşınızda Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı olarak varım, ama benim siyasi kimliğimi bir kenara bırakalım sizlerden bir farkım yok. Ben bu şekilde her seçim dönemi sizlerin siyasilerin karşılarına alıp konuşulmasına da karşıyım. Şu anki tabloya bile karşı olan bir insanım. Sizlerin siyasete alet edilmemesi gerekiyor. Her seçim döneminde bu onun adamı şu onun adamı deyip sizlerin bu konuda tehdit edilmesine de karşıyım. Bu Ödemiş Belediyesinde çalışan herkesle alakalı bir durum. Bugün Ödemiş Belediyesine baktığımızda çok kötü bir tablo görünüyor. Emin olun geldiğimiz zaman hepsini çözeceğiz. Biz bahane bulmaya gelmiyoruz sorunları çözüp refah seviyenizi yükseltmeye geliyoruz. Önce sizin refah seviyeniz yükselecek ki Ödemiş halkının da refah seviyesi yükselsin” 

ÖDEMİŞ TARIM FUARI UGANDA PRENSESİNİ AĞIRLADI ÖDEMİŞ TARIM FUARI UGANDA PRENSESİNİ AĞIRLADI


İÇİNİZDE BANKAMATİK MEMURU OLAN VAR MI?
Güleç, “Bana diyorlarmış ki işçi çıkaracak, şunu yapacak, bunu yapacak herkesin bir becerisi var herkesin bir iş gücü ve deneyimi var. Sizler çalışırken birileri belediyede yatamayacak ve sizin paranızın 2/3 katını alamayacak. Ben de şunu soruyorum akşama kadar yatıp içinizde bankamatik memuru olan var mı? Peki sizin de hakkınızı yiyen bu insanların belediyede olması mantıklı mı? Yandaş diye veya otursun diye bu insanlara sizin hakkınızda maaş veriliyor. Biz bunlara neden müsaade edelim? Gerçek emekçilerin, çalışanların yanındayım. Benimle birlikte bir sendikanın sizlerin hakkını savunmasına ihtiyacınız olmayacak. Çünkü sizin her daim yanınızda olacak biri olacağım. Ben oturmaya gelmiyorum. Hiçbirinizin hakkını yedirmeyeceğim” dedi.

HİÇBİR EMEKÇİ TRAKTÖR TEPESİNDE TAŞINMAYACAK
Ödemiş Belediyesi emekçileri siyasete kurban edilmeyecek diyen Güleç, “Göreve geldiğimizde hem çalışma ortamları hem hak ettikleri iyileştirmeleri, ek ödeneklerini alacak olan emekçilerimizin 2024 yılında bir belediyeye yakışmayacak bir şekilde traktörlerle taşınmaları çok yanlış. Göreve geldiğimizde bu yanlışlıkları ortadan kaldırıp, çalışanlarımızın güvenli taşıma sistemini oluşturacağız.
 

Editör: Tutku İç