YEREL GÜÇ / BURCU TUNÇ

KAYIP OLARAK ARANIYORDU BULUNDU KAYIP OLARAK ARANIYORDU BULUNDU

Törene, Demokrat Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Gamze Özdemir, Demokrat Parti Ödemiş Belediye Meclis Üyesi Hasan Çetin, Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı K. Murat Ateş, Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı ve Gazeteci Dilek Acar Güleç, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Kara, ilçe yönetimi ve partililer katıldı.


TÜM İSLAM ÂLEMiNiN VE TÜM ÖDEMiŞLiLERiN KURBAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN
Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı K.Murat Ateş burada yaptığı konuşmada, "Bu sene buruk bir bayram yaşayacağız. Nedenine gelirsek Filistinli kardeşlerimiz acı içinde orada bir savaşın içindeler. Ülkemize bakarsak verilen emekli maaşları ortada, asgari ücret ortada, milletin geçim sıkıntısı var. İnşallah ileride bunlar da düzelir. Şimdiden tüm İslam âleminin ve tüm Ödemişlilerin bayramı mübarek olsun" dedi.


DEMOKRAT PARTİ AİLESİ OLARAK BİRLİK, BERABERLİK İÇERİSİNDE BİR ARADA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ
Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı ve Gazeteci Dilek Acar Güleç ise verdiği bayram mesajında "Bayramlar birlik ve beraberliğimizi bir arada tutan geleneklerdir ve dinimizin gerektiği şekilde yerine getirdiğimiz vecibelerdir. Tüm İslam âleminin, Ödemiş halkının ve Küçük Menderes havzasının Kurban Bayramı şimdiden mübarek olsun.  Ağız tadıyla, huzurlu, mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim. Ama maalesef zaman geçtikçe eski bayramları daha çok arıyoruz. Özellikle son yıllarda ekonomik sıkıntılardan kaynaklı vatandaşlarımızın üzgün ve umutsuz olduğunu görebiliyoruz. Demokrat Parti ailesi olarak ziyaretlerde bulunuyor, dertleri dinliyoruz. İnsanlar mutlu olabilmek için küçük bir kıvılcım bekliyor. En kısa zamanda o kıvılcımın gerçekleşmesini dileriz. Biz de Demokrat Parti ailesi olarak Ödemiş'te elimizden geldiğince üzerimize düşen ne varsa onu yapmaya çalışıyoruz. Seçimden sonra üç aylık bir zaman geçti. Demokrat Parti ailesi olarak birlik, beraberlik içerisinde bir arada olmaya devam ediyoruz. Misafirlerimizi ağırlıyor, ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Ödemiş ile ilgili ne varsa takibini yapıyor, yine eksik ve yanlış varsa karşısında durmaya ve dile getirmeye devam ediyoruz. Demokrat Parti ailesi olarak buradayız. Tüm Ödemiş halkının hizmetindeyiz" dedi.
 

Editör: Tutku İç