HABER/ BURCU TUNÇ

ÖDEMİŞ TARIM FUARI UGANDA PRENSESİNİ AĞIRLADI ÖDEMİŞ TARIM FUARI UGANDA PRENSESİNİ AĞIRLADI

Büyük bir ilgiyle kalabalık bir topluluk tarafından izlenen yarışlara Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç, Demokrat Parti il kadın kolları başkanı Gamze Özdemir, Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Murat Ateş, Demokrat Parti Kiraz İlçe Başkanı Soner Almaz, Demokrat Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Kara, Demokrat Parti Gençlik Kolları Başkanı Orçun Bağcı, Demokrat Parti Ödemiş belediye meclis üyesi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Gittiği her yerde büyük bir ilgi ve sevgi seliyle karşılanan Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç burada da katılımcıların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

 ‘ÇAKIR’ BAŞKAN ADAYI GÜLEÇ İÇİN KOŞTU

Burada Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç adına ‘Çakır’ isimli atıyla yarışan ve gösteri yürüyüşü yapan Rahvan Atçılar Kulübü binicilerinden Servet Çakır yarışın finalinde Türk Bayrağı açarak Başkan adayı Güleç ve beraberindekilerin yanına geldi.

Whatsapp Görsel 2024 03 11 Saat 14.37.24 B5Cd72D6

Bir kadın olarak kadın bir Belediye Başkan adayını temsil etmek ve adına koşmak benim için çok  gurur verici diyen Servet Çakır “Seçimi kazanacağınızı ve İnşallah daha ilerideki seçimlerde de bunu sürdüreceğinizi düşünüyorum. Allah’ın izniyle alırsınız da. Eğer Belediye Başkanı olursanız Ödemiş için çok güzel işler yapacağınız çok açık ve net. Ben de Çaylı adına sizden bir şey rica etmek istiyorum. Çaylı halkı olarak   buraya bir tribün istiyoruz, tribünümüz eksik. Ayrıca seyirciler için bir bariyer olması lazım. Bariyer yapılırsa seviniriz. Size çıkmış olduğunuz bu yolda başarılar dilerim “dedi.

YÖNETİME GELDİĞİMİZDE BURADA Kİ ALANLA İLGİLİ ÇOK GÜZEL PROJELERİMİZ HAZIR VE GÖREVE GELDİĞİMİZ ZAMAN UYGULAYACAĞIZ 

Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç ise “Çaylı Rahvan At Yarışları’ndayız. Sağ olsun  Servetciğim  benim için yarıştı. Kendisine teşekkür ediyorum. Gurur duyuyorum özellikle gençlerimiz bu şekilde vakitlerini güzel şeylerle geçirdikleri için çok mutlu oluyorum. Kültürümüzü devam ettiren, geleneklerimizi devam ettiren güzel insanlar var. Bugünde Çaylı Rahvan At Yarışlarındayız. Çok güzel bir kalabalık var. İlgi çok yoğun bu da bizleri mutlu etti. Bundan sonra inşallah yönetime geldiğimizde burada ki alanla ilgilide çok güzel projelerimiz var ve hazır. Bu projeleri ivedilikle uygulayacağız. Sohbet ettik, sorduk neler yapılması isteniliyorsa onları görüştük. Geldiğimizde hepsini yerine getireceğiz ve çok daha güzellerini yapacağız “dedi.

Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç daha sonra Çakır’a binerek onunla birlikte fotoğraf çekildi.

Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç Servet Çakır ve kızkardeşi ile karşılıklı zeybek oynadı

Editör: Tutku İç