YERELGÜÇ/AYDIN UYSAL 

Gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı seçimi 2'inci turunda Recep Tayyip Erdoğan'ın tekrar Cumhurbaşkanı seçilmesinden sonra Ödemiş'te Cumhur İttifakı cephesinde geç saatlere dek süren kutlamalar gerçekleşti. CHP Ödemiş İlçe Başkanlığından henüz bir açıklama yapılmazken Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş'ten seçime yönelik ilk açıklama geldi.

ERİŞ: SEÇİMLER KAZANILIR KAYBEDİLİR ÖNEMLİ OLAN BİRBİRİMİZİ KAYBETMEMEKTİR, KIRMAMAKTIR

Eriş yaptığı açıklamada, “Dün gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçimi ülkemiz ve ilçemiz için hayırlı olsun” ifadelerini kullanarak şunları söyledi, “İlçemizde sandığa gidip oy kullanarak vatandaşlık görevini yerine getiren tüm seçmenlerimize teşekkür ediyorum. Demokrasinin güzelliği işte budur. Seçimler kazanılır kaybedilir önemli olan birbirimizi kaybetmemektir, kırmamaktır.

Seçim süreci boyunca uğradığı haksızlıklara, iftiralara rağmen sürekli sağduyu çağrısında bulunup örnek bir devlet adamlığı sergileyen Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na ve seçim kampanyası boyunca köy-köy, sokak-sokak yılmadan yorulmadan emek veren herkese canı gönülden teşekkür ediyorum.

Yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik ediyorum. Ülkemizde ekonomi başta olmak üzere hepimizi derinden etkileyen sorunların çözümünde kendisine kolaylıklar diliyorum.

Demokrasi mücadelemiz elbette sürecek, Ödemiş ailemiz için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.”

Editör: Dilek Ayvalı