YEREL GÜÇ / SILA AVŞAROĞLU

Kahvaltıya AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen, Milliyetçi Hareket Partisi Ödemiş İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı katıldı. 


BAŞARILI OLACAĞINA İNANCIMIZ TAM

Milliyetçi Hareket Partisi Ödemiş İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı, “Allah nasip ederse Ali Başkanımız ile beraber güzel projelere imza atacağımıza inanıyoruz. Ali Başkanımın çalışkanlığı dürüst kişiliği belediyeciliği bilen kimliği uzun yıllardan beri siyasetin içinde Ödemiş’e hizmet etme hevesi bizleri daha da çok şevklendirmektedir. Küçük Menderes Havzası’nda Cumhur İttifakı’nın başarılı olacağına inancımız tam olduğu gibi Ödemiş’te de Cumhur İttifakı bayrağını Ali Başkanım ile beraber dikeceğimizden hiç şüphemiz yok. Biz gece gündüz 24 saat yılmadan yorulmadan kendisiyle bu seçim sürecini inşallah birlikte geçireceğiz. Şahsım, partim ve dava arkadaşlarım adına Ali Hadim Başkanıma başarılar diliyorum. Her zaman yanında olduğumuzu burada da belirtiyorum. İnşallah Ödemiş için güzel günler güzel hizmetler bizi bekliyor. Hayırlı uğurlu olsun” dedi. 

PROJE ADAMI ALİ HADİM İLE 5 YILI 10 YIL HİZMET YAPILMIŞ GİBİ TELAFİ EDECEĞİZ

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen, “Cumhur İttifakı olarak adayımız Ali Hadim Başkanımız. En iyi aday ve en projeci aday olduğunu biliyoruz. Bunların daha önceki sloganı ‘Mart’ın Sonu Bahar’, ne martı gördük ne baharı gördük ne yazı gördük. Ali Hadim Başkanımızla kaybettiğimiz 5 yılı 10 yıl hizmet yapılmış gibi telafi edeceğiz. Proje adamı Ali Hadim en iyi projelerle çıkarak Ödemişimizin kaybettiği 5 yılı hem hükümetimizin hem devletimizin hem Büyükşehir’in desteklerinden faydalanarak ki Hamza Dağ Başkanımız da Ödemiş için çok işler yapmıştır geri kazanacağız. Biliyoruzki Ödemişimiz çok iyi yerlere gelecek. Kararlıyız, netiz ve Cumhur İttifakı olarak Ali Hadim’in yanındayız” dedi.

99 MAHALLEMİZİN HEPSİNDE BASMADIK YER KALMADI

ÖDEMİŞ'TE DAVUT DEDE ŞENLİĞİ YAPILDI ÖDEMİŞ'TE DAVUT DEDE ŞENLİĞİ YAPILDI

Cumhur İttifakı Ödemiş Belediye Başkan Adayı Ali Hadim, “Sürecimiz başladı, projelerimiz hazır. Hemşehrilerimiz projelerimizi gördüklerinde inanamayacaklar. Ödemiş’in durumunu biliyorsunuz. Ödemiş'in şehir merkezi girişi çıkışı hep çukur köstebek yuvası gibi. Başkanlığa geldiğimizde projelerimizle birlikte Ödemiş'in tüm sıkıntılarını çözeceğiz. 15 sene teşkilatımda İlçe Başkanlığı sürecinde 99 Mahallemizin hepsinde basmadık yer kalmadı. Bütün hemşehrilerimizin sorunlarını biliyoruz. Bunları başkanlarımla birlikte, meclis üyelerimizle birlikte tamamlayacağız. Ödemişimizi çıkmaz sokak olmaktan kurtaracağız. Gençlerimize iş imkanları sağlayacağız. Projelerimizi anlattığımızda onlarda görecekler” dedi.
 

Editör: Tutku İç