Ödemiş Belediye Başkanı Mustafa Turan, İlçe Başkanı Bülent Eker ve yönetimi İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve İl Başkan yardımcıları, Eski Belediye Başkanları, parti delegeleri ve üyeleriyle beraber geniş bir katılım sağlandı. 

Toplantı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının anısına bir dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal marşıyla başladı.

ÖDEMİŞ İDEAL HAYVAN BESLEME TEKNOLOJİLERİ “SÜRDÜRÜLEBİLİR SAĞLIK & SÜREKLİ KARLILIK" EKSENİNDE YENİLİKÇİ ÜRÜNLER SUNUYOR ÖDEMİŞ İDEAL HAYVAN BESLEME TEKNOLOJİLERİ “SÜRDÜRÜLEBİLİR SAĞLIK & SÜREKLİ KARLILIK" EKSENİNDE YENİLİKÇİ ÜRÜNLER SUNUYOR

İlçe Başkanı Bülent Eker açılış konuşmasında; İlçe Yönetimi seçimi ve ardından yapılan yerel seçim süreçleri hakkında bilgiler verdi. Başkan Eker konuşmasının devamın da, “Ödemiş'te yapılmış olan İlçe Yönetim Kurulu seçiminin hemen ardından hızlı bir şekilde yerel seçim için hazırlanmaya başladık. Zorlu bir sürecin bizi beklediğini biliyorduk. Aday adaylıklarının açıklanmasından sonra Genel Merkezimizin takdiri ile aday gösterilen Sayın Mustafa Turan ile çalışmalarımıza başladık. İki defa üst üste bir parti Ödemiş’te seçim kazanamadı sözlerini dikkate almadan, zaferi kazanacağımıza inanarak yaptığımız yoğun ve etkili çalışmalar sayesinde ilçemiz de Cumhuriyet Halk Partisi'nin kazanmasını sağladık. Ödemiş'te tarihinde ilk defa üst üste seçim kazanmış bir partinin mensubu olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Yönetimime ve bizimle beraber olan tüm partili yoldaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Danışma kurulu toplantımızın partimizi daha ileriye götürecek fikirlerle taçlanmasını, iktidara giden bu yolda birliğimizin ve beraberliğimizin perçinlenmesine vesile olmasını dilerim” dedi.

Sonrasında söz alan İl Başkanı Şenol Arslanoğlu Danışma Kurulu toplantılarının partimizin gelişmesinde ve ilerlemesinde, gelecek seçimlerden de zaferle ayrılabilmesi için çok önemli olduğunu dile getirdi. Başkan Arslanoğlu, “31 İlçeden 29'unu alarak hep beraber büyük bir zafere imza attık. Bu zaferi daha da ileriye taşıyarak iktidara geleceğimize inancım tam” dedi.

Ardından kürsüye gelen Ödemiş Belediye Başkanı Mustafa Turan partililere, “Yerel seçimleri kazanmamızdaki destekleriniz ve katkılarından dolayı çok teşekkür ederim; bundan sonra da tüm Ödemiş halkımızla beraber bu 5 yıllık süreci hep beraber yöneteceğiz. İzmir Büyükşehir Belediyemizle beraber, seçim öncesi verdiğimiz vaatlerimizi gerçekleştirip, partimizin bayrağını bir daha ki seçimde yine zafer kazanıp Ödemiş'te dalgalanmasını sağlamak için var gücümle çalışacağıma söz veriyorum” dedi.

Divan Başkanlığına İzmir İl Başkanı Yardımcısı Baki Üküşçevik, yardımcılığa İlçe Ɓaşkanı Bülent Eker, yazmanlığa Zuhal Bozdağ ve İlhan Süllü seçildi. Toplantının başlamasıyla beraber üyeler ve delegeler söz alarak dilek ve isteklerini anlattılar. Bazı zaman soru ve cevap şeklinde geçen toplantının sonunda; tüm partililer iktidar yolundaki inançlarını birlikte toplu fotoğraf çektirerek gösterdi.

Editör: Tutku İç