HABER/ BURCU TUNÇ 

BEŞ YIL İÇİNDE BU SÖZÜMÜ TUTMANIN ONURUNU VE GURURUNU YAŞIYORUM

Burada ilk konuşmayı yapan Ödemiş Belediye başkanı Mehmet Eriş “Mehmet Eriş  kimseyi ayırmaz. Parti ayrımı yapmaz, zengin fakir ayrımı yapmaz. Beş yıl içinde bu sözümü tutmanın onurunu ve gururunu yaşıyorum. Beş yıl içinde Ödemiş’e en iyi hizmeti yapmak için meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte savaştık. Zor günler yaşadık Pandemi, deprem gibi. Bizim sevdamız Ödemiş sevdalısıydı. Mehmet Eriş’i bilen bilir, bilmeyen kendisi gibi bilir. Sonuna kadar adayımız Mustafa Turan’ın ve meclis üyesi arkadaşlarımızın arkasında ve yanındayım dedi.

ÖZEL “BİR PARTİLİ NASIL OLMALI DİYE BAKTIĞIMDA MEHMET ERİŞ GİBİ OLMALI.BİR GÖREV EMANET EDİLECEKSE ONUN GİBİ EMANET EDİLMELİ”

ER YEM, FUAR’IN EN ÇOK İLGİ GÖREN STANTI OLDU ER YEM, FUAR’IN EN ÇOK İLGİ GÖREN STANTI OLDU

Ben dedesi CHP’li, babası CHP’li birisiyim. En kötü günde 1999’da parti baraj altı kaldı, Manisa’da çok düşük oy aldık, o günde CHP’liydik, Manisa’da oyu yüzde 30’alara çıkardığımızda da CHP’liydik. Damarımızı kesseniz CHP’nin renkleri akar, partililik vardır.
Bir partili nasıl olmalı diye baktığımda Mehmet Eriş gibi olmalı. Bir emekli öğretmen, 10 yıldır hizmet ediyor. Bir görev yapılacaksa Eriş başkanım gibi yapılmalı, bir görev emanet edilecekse onun gibi emanet edilmeli.

Her makam gelinir gidilir, CHP’nin protokolündeki en üst makam ne başkanlık ne vekilliktir. Eninde sonunda CHP kartlarında yazılan CHP üyeliği en üst makamdır, çünkü Atatürk’ten emanettir.

GENEL BAŞKAN OLARAK GÖREVİMİ BIRAKIRKAN TEK TEMENNİM…

Genel başkan olarak görevimi bırakırken tek temennim Mehmet Eriş’in iç huzurunda olmak ve onun gibi partili kalmak. Allah hepimize bunu nasip etsin. Aday gösterildiği gün herkes partili olur, görev yaparken herkes partilidir. Önemli olan görevi bırakırken, emanet ederken hayatımın son güne kadar bu parti için çalışacağım demek her türlü takdirin üstündedir. Çok teşekkür ediyorum başkan.
 

Editör: Tutku İç