İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, olağanüstü kurultayda aday olmayacağını açıkladı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, olağanüstü kurultayda aday olmayacağını açıkladı.

Ercan ÇELİK

Tire’de seçim çalışmalarına yoğun şekilde devam eden CHP Tire Belediye Başkan Adayı Hayati Okuroğlu, İzmir Milletvekili Genel Başkan Yardımcısı Deniz Yücel’i ağırladı. Okuroğlu ile birlikte Tire Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret eden Yücel, daha sonra parti binasına geçti. Parti binasında, partililerin yoğun ilgisiyle karşılanan Deniz Yücel, buradaki toplantının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. 


Deniz Yücel, yaptığı açıklamada şunları söyledi: 
“Cumhuriyet Halk Partisi, İzmir’e doğru işler yaptı, iyi hizmetler verdi. Bu dönemde hem Tire’de, hem diğer ilçelerimizde hem de büyükşehirde Cumhuriyet Halk Partili belediye başkanlarıyla İzmir seçmenin yoluna devam edeceğini düşünüyorum. 2019’da kazanamadığımız yerler var. Kazanamadığımız ilçeler var. Bu dönem o ilçelerin hepsini kazanmayı hedefliyoruz. 2019’da yine ittifak adayını desteklediğimiz Tire ilçemizde bu dönem kendi adayımızla Tire’nin içinden yetişen, Tire’de doğmuş, büyümüş, hayatını Tire’de kurmuş, Tire’de yaşamış çalışmış ve bugün de Tire’ye en iyi şekilde hizmet etme idealiyle yola çıkan genç bir arkadaşımız aday. Dolayısıyla Hayati başkanın başkanlığında Tire’ye çok güzel hizmetler geleceğine inanıyorum yeni dönemde.”
Deniz Yücel, Hayati Okuroğlu ile birlikte Tire Süt Kooperatifi’ni ziyaret etmek üzere parti binasından ayrıldı.

Editör: Tutku İç