Açılışa Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı Özay Kaptan, Ödemiş Yerel hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş, Ödemiş Nüfus Müdürü Mehmet Şık ve çok sayıda davetliler katıldı.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “Yeni işyerlerinin böyle genç arkadaşlarımızın mekânlarını açıyor olması çok sevindirici kendi ayaklarında durabilen mesleğini, emeğine, bilgisine güvenen arkadaşlar kendi başlarına yol almaları çokta kolay ve mutlu edici gerçekten de işsizliğin çok yoğun olduğu günlerde bunu başarmaları çok önemli benim için öncelikle öyle tebrik ediyorum. Kendi ayağınızın üzerinde duruyor olmanız büyük başarı cep telefonu da hayatımızın her anında var. Yattığımız zaman bile mesaj geldiğinde kim atmış ne yazmış diye bakmak için kalkıyorsunuz. Atamadığı zamanlar da olacak işte o zaman buraya gelmek gerekecek. Berke ve Emrah kardeşlerimize kendimize emanet edeceğiz. Bu duygularla bu işyerinin kardeşlerimize bereketli, bol kazançlı olmasını diliyorum" dedi.

Ödemiş Cep Hastanesi’nde cep telefonlarında ekran değişimi, batarya değişimi, teknik servisi, anakart değişimi, ayrıca bilgisayar ve tabletlerde tamir ve bakımı, çip aktarımı, format ve bir çok aksesuar satışı hizmeti vermektedir.