YERELGÜÇ/AYDIN UYSAL 
Büyük Birlik Partisi Ödemiş İlçe Başkanlığı Olağanüstü Kongresi bugün saat 11.’00 de ilçe binasında yapıldı. Kongreye İl Başkanı Erdem Öksüz ve yönetimi, Alperen Ocakları İl Başkanı Fatih Eser ve yönetimi, Torbalı İlçe Başkanı Zeynel Fidaner , yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı. 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra konuşmalara geçildi.
 Mevcut Başkan Murat Cansız, “Bizler bu görevi alırken mazlumların yanında zalimlerin karşısında dimdik duracağımıza yemin ettik.  Şehit liderimizin bıraktığı emaneti olan göz bebeğim dediği Alperenlerle kutlu davamıza sahiplenip nizam-ı âlem ülküsünü sonuna kadar hakkı ile temsil edeceğiz. Rahmetli Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun her kesimin takdir ettiği dürüst siyasetini bölgemizde de en iyi şekilde yürüteceğiz. Siz değerli konuklarımızın kıymetli vakitlerinizi ayırıp kongremizde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinizi teşekkür eder, İlçe kongremiz başta ülkemize ve Ödemişimize hayırlı olması dileğiyle”  dedi.
Konuşmaların ardından seçime geçildi. Tek liste çıkan kongrede Mevcut Başkan Murat Cansız bütün delegelerin oyuyla güven tazeledi.