HABER:SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Çamlık Tayfa Taraftar Grubu Başkanı Hakan Değirmenci, “Tire’de oynanan maçta biz de tribündeki yerimizi almak istedik ama Pandemi şartları bunu müsaade etmedi. Desteğimizi sadece sesli olarak verebildik. Bir arkadaşımız sizi kırdıysa, üzdüyse bir yorum yaptıysa bilmiyorum. Yaptıysa zaten biz de gereğini yapmışızdır. Ödemişli olarak bizim hakkettiğimiz yer buralar değil, sizin de Ödemişspor olarak hakkettiğiniz yer burası değil daha iyilerine layıksınız. Ödemiş Çamlık tayfa olarak biz elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Sizlerin de terinizin son damlasına kadar daha da fazlasını yapacağınızı biliyoruz. Bu program daha önce yapılması gerekiyordu ama pandemi den dolayı yapamadık. Bizden yana haklarımız helal olsun siz de helal edin. İnşallah maç sonrası da marşlarımızı hep birlikte söyleriz. Galibiyet serimize devam edelim. Buradan alınacak bir galibiyet bizi daha da ateşleyecek. Gruptan çıkmamız bizleri de ateşleyecek. İnşallah Ödemişspor olarak daha iyi ve daha güzelle gideceksiniz” diye konuştu.

Ödemişspor Teknik Direktörü Mahmut Arslan, “ayağınıza sağlık, zaten sizler bizlere gerekli desteği veriyorsunuz. Bizlerde gerekli mücadeleyi Pazar günü sahada göstererek galip olarak ayrılacağız” dedi.

Ödemişspor Kaptanı Halil Karataş, "sizlerin desteğini hep arkamızda hissediyoruz bizler bu şekilde destek olmaya devam edin ben ve takım arkadaşlarım futbolcular olarak elimizden geleni ve daha fazlasını yapacağız sizler bize birer itici güç ve kuvvetsiniz inşallah pazar günü de sizlerin desteğiyle Tire Belediyespor'u burada yenip 3 puanı alıp  liderliği alacağız" şeklinde konuştu.