İzmir Büyükşehir Belediyesi on bir ayın sultası ramazanın bitmesiyle gelecek olan bayram öncesi camilerde detaylı temizlik çalışmasını sürdürüyor. 

Büyükşehir'den işten çıkarma açıklaması: 250 kişi kriterlere uymuyor! Büyükşehir'den işten çıkarma açıklaması: 250 kişi kriterlere uymuyor!

Rutin olarak cami görevlilerinin ve mahalle muhtarlarının istekleri doğrultusunda devam eden çalışmalar bayram öncesi hızlandırılarak ibadethaneler bayrama hazırlanıyor.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında sürdürülen temizlik çalışmalarında İzmir Büyükşehir Belediyesi İZBETON ekipleri, ibadethanelerde özel ekip ve ürünler ile temizlik yapıyor. 

Küçükmenderes havzası ilçelerinde Ödemiş başta olmak üzere Kiraz, Beydağ ve Tire’de çalışmalarını sürdüren ekipler, ibadethaneleri temizlik sonrası özel dezenfekte ilaçları ile de hijyenik hale getiriyor.

Çalışmaları yakından takip eden İzmir Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı Bozdağlar Şube Müdürlüğü de emeği geçen tüm ekiplere ziyaret ederek teşekkür etti.
 

Editör: Tutku İç