YERELGÜÇ/SILA AVŞAROĞLU

Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy ve eşi Özlem Aksoy Ödemiş Müze Müdürü Feride Kat, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Turan Yüzük, Ödemiş Ticaret Odası Anadolu Lisesi Okul Müdürü Muammer Uysal, Müzik Öğretmeni Tarık Özel, Tarih Öğretmeni Melek Göztepe, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy’un kurdele kesimi ile açılış yapılan sergide önce keman eşliğinde müzik dinleti oldu ardından sergi gezildi.

Müze Müdürü Feride Kat açılış konuşmasında, “Uzun süredir konak kapalıydı kısa süre önce açıldı. Buradaki ilk etkinliğimiz diyebiliriz. Bugün hem gözümüzü hem ruhumuzu şenlendirecek birgün. Bundan sonra sizlerle burada etkinliklerimiz hız kesmeden devam edecek. 18-24 Mayıs Müzeler Haftası’nda da burada yine ‘Yarınlara İz Bırak’ projesi kapsamında bir çok etkinlik yapmayı planlıyoruz. Çok güzel şeyler sizleri bekliyor. Her zaman buraya davetlisiniz” dedi.

ÖTO, TOBB’UN GENEL KURULU’NA KATILDI ÖTO, TOBB’UN GENEL KURULU’NA KATILDI

Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy kurdele kesiminde, “Biliyorsunuz 2 yıldır ‘Yarınlara İz Bırak’ projemiz var. Nisan, Mayıs olduğu zaman projeler ayları yaşanıyor ilçemizde. Çocuklarımız için akademik başarının yanında kendine güvenen başarılı olan gençler yetiştirmek istiyoruz. Umarım bir nebze olsun katkımız olduysa ne mutlu bize. Çocuklarımızı, ailelerini, öğretmenlerini tebrik ediyorum. Bugün burada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
 

Editör: Tutku İç