Çekimleri tarihi Birgi mahallesinde yapılan “Hiç Kimsesiz” adlı filmin özel gösterimi, İzmir Büyükşehir Belediyesi Kadın Çalışmaları Şube Müdürlüğü ve Ödemiş Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün ortaklaşa organizasyonu ile Ödemiş Belediye Kültür Merkezi’nde yapıldı.


Ödemiş Belediye Başkan Vekili Ufuk Aykol, Belediye Başkan Yardımcısı Feridun Azeroğlu ve İzmir Büyükşehir Belediyesi bürokratlarının da katıldığı etkinlikte Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’in 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü ile ilgili video mesajı izlendi. 

CHP Ödemiş Danışma Kurulu toplantısı yapıldı CHP Ödemiş Danışma Kurulu toplantısı yapıldı

“Hiç kimsesiz” filminin gösterimi sonrası Başkan Vekili Ufuk Aykol Birgi Mahalle Muhtarı Mutlu Sulukan ile birlikte, “İzmir'de Kadınlar Sinema Yapıyor” atölyesince çekilen filmin yönetmeni Nilüfer Yücel’i, proje koordinatörü Kibar Dağlayan Yiğit’i, İzmir Büyükşehir Belediyesi Kadın Çalışmaları Şube Müdürü Emel Dönmez’i ve film ekibinde yer alan kadınları kutlayarak armağanlarını takdim etti.

“Ödemiş Kadın Buluşması” programı, sosyal hizmetler uzmanı Dilek Yücel Aksoy’un toplumsal cinsiyet eşitliği üzerine gerçekleştirdiği söyleşi ile son buldu. Ödemiş Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Duygu Eroğlu, Dilek Yücel Aksoy’a günün anısına çeşitli armağanlar verdi.

Editör: Tutku İç