Beydağ’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Atatürk Anıtı’nda çelenk sunma töreni gerçekleşti. Beydağ Kaymakamı İrem Baha Yağan, Beydağ Belediye Başkanı Şakir Başaran, Beydağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, Protokol Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, STK Başkanları, Oda Başkanları, muhtarlar, gaziler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Beydağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, “Geleceğimiz olan çocuklarımıza armağan edilmiş 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlar, tüm çocuklara mutluluklar dileriz” dedi.

Sakiler'den Bayındır’da Muhteşem Konser Sakiler'den Bayındır’da Muhteşem Konser


Bayındır’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle  Atatürk Anıtı’nda çelenk sunma töreni ardından Şehir Stadyumunda kutlamalar yapıldı. Bayındır Kaymakamı Emin Kaymak, Bayındır Belediye Başkanı Davut Sakarsu, Bayındır İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar Ökay, Protokol Üyeleri, Siyasi Parti Temsilciler, STK Başkanları, Oda Başkanları, muhtarlar, gaziler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Bayındır İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar Ökay, “Atatürk'ün bize armağan ettiği bu anlamlı günü coşkuyla kutluyoruz! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 04 23 Saat 14.27.53 3Cc927Cc
Kiraz’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Şehit Birol Uysal Parkında çelenk koyma töreni yapıldı. Kiraz Kaymakamı Onur Titiz, Kiraz Belediye Başkanı Nasuh coşkun, Kiraz İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ak, Protokol Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, STK Başkanları, Oda Başkanları, muhtarlar, gaziler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Kiraz İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ak, “Geleceğe umutla bakmamızı sağlayan 23 Nisan ruhunu yaşatmaya devam edeceğiz! Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” dedi.
 

Editör: Tutku İç