YERELGÜÇ/BURCU TUNÇ

Açılışa Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Efe ailesi ve yakınları ile seçkin davetliler katıldı. Açılış kurdelesini kesmeden önce söz alan başkan Eriş, “Yeni hastanenin bulunduğu caddemiz diyetisyen ve psikolog gençlerimiz tarafından tam bir sağlık caddesine dönüştürüldü. Hepimizi güler yüzle ve neşeyle karşılayan Şerife Efe kardeşimizinde yeni kliniği ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Hastane civarında aynı mesleklerden olan gençlerimizin bir arada olması çok güzel. Başarılar ve bol kazançlar diliyorum’ dedi.


Kaymakam Fatih Aksoy ise 'Burada bulunan tüm misafirlerimizi saygıyla selamlıyorum. Böylesine güzel bir günde hayalini gerçekleştiren bu kardeşimize başarılar ve bol kazançlar diliyorum” dedi.
Yerel Güç’e konuşan klinik sahibi Beslenme ve Diyet Uzmanlı Şerife Efe ise ‘2022 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesinden mezun oldum. Vakit kaybetmeden yüksek lisansa başladım. Şu an Bahçeşehir üniversitesinde 2. yılımı okuyorum. Özellikle iç hastalıkları konusunda çalışmalarımı yoğunlaştırmak istiyorum. 6-7 ay sonra Ödemiş’te uzman diyetisyen olarak hizmet vermeye devam edeceğim. Kliniğimizde şu an destekleyici cihazımız yok. Ama yakında öyle bir cihaz getireceğiz ki Ödemiş’te tek olacak. Biraz pahalı bir cihaz ama Ödemiş için değer” dedi.

Diyetisyen Şerife Efe Beslenme ve Diyet Uzmanlığı, kilo alma – verme, çocuk ve ergen beslenmesi, hastalıklarda beslenme, hamilelik, sporcu beslenmesi gibi konularda danışanlarına hizmet verecek.

Editör: Gülçin Kargaoğlu