Tire'de kaza! 1 ölü Tire'de kaza! 1 ölü

25. Uluslararası Bayındır Çiçek Festivali’nin açılışı bugün gerçekleştirildi. Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu’nun da katıldığı açılışta konser veren Tire Belediyesi Tarihi Armoni Bandosu, çaldığı marşlarla dinleyenleri mest etti.

26. ⁠Türkiye’nin çiçekçilik merkezi olma yolunda ilerleyen Bayındır’da düzenlenen Uluslararası Bayındır Çiçek Festivali kapılarını 25. kez açtı.

OKUROĞLU: “ÜRETİMİ DESTEKLEYEN TÜM FAALİYETLERİN YANINDAYIZ”
Geleneksel hale gelen Çiçek Festivali’nin açılışı için Bayındır’a giden Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu, burada İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay başta olmak üzere, milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla görüştü. Tire Belediyesi Tarihi Armoni Bandosu da açılış programında konser verdi. Bando, çaldığı marşlarla dinleyenleri mest etti.
Etkinlikle ilgili konuşan Başkan Okuroğlu, “25. Bayındır Çiçek Festivali'nin açılışını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cemil Tugay ve Bayındır Belediye Başkanımız Sayın Davut Sakarsu ile birlikte gerçekleştirdik. Bölgemizde üretimi ve üreticiyi kalkındırmayı hedefleyen tüm faaliyetlerin yanında ve destekçisi olacağız.” Dedi. 
Festival açılışının ardından Bayındır’dan ayrılan Okuroğlu, TCDD 3. Bölge Müdürü Cemal Yaşar Tangül’ü ziyaret etmek üzere İzmir’e hareket etti.
 

Editör: Tutku İç